Disszociatív személyiségzavarral diagnosztizáltak, ti mit szólnátok, ha egy kívülálló írna a zavarral kapcsolatban irodalmi művet?
Természetesen én, mint kívülálló, sosem fogom azt látni/tapasztalni, mint ti, viszont úgy érzem, hogy meg tudnám fogni ezt a témát annyira, hogy amennyire csak lehet, valósághűen öntsem szavakba.
Kíváncsi vagyok minden gondolatotokra ezzel kapcsolatban, illetve ha esetleg valaki szívesen asszisztálna egy ismeretterjesztő sztori köntösébe bújtatott novellához/novellasorozathoz, hihetetlenül örülnék.
Előre is köszönök minden választ.
Én ha a helyedben lennék kérdező, akkor azonnal saját magamat venném a lehető legalaposabb vizsgálat alá. Mert ameddig ezt nem teszed, hajlamos vagy a magad problémáját áttestálni másra.
A dühkitöréseiddel viszont mindenképpen foglalkozni kell.
#3 Társszerzőként, életrajzíróként, vagy csak valós vagy valóságon alapuló írás írójaként. Pár példát írtam.
De írót nem itt érdemes keresni, ez tény.
#5 Bíztos egy másik személyiséged adott okot a diagnozisra. 😁
Elnézést, nem tudtam kihagyni. 😚😁
Hivatalosan nem vagyunk diagnosztizálva, viszont szószerint olyan, mint ha örökre egy koleszban ragadtál volna több fajta szobatárssal és mind egyéni.
Saját neveik, kedvelt dolgaik, stílusuk van.
Teljesen idegen emberek akár más érdeklődési körrel, nemmel, fizikai adottságokkal, de vannak ikrek is vagy egymásra hasonlítóak.
Emberek összezárva, a rendszertől függ milyen fajta emberek.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!