Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez lenne az a hatalmas járvány...

Ez lenne az a hatalmas járvány, amiért tönkre kell az embereket tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, s nem tudom mikor telik be az embereknél a pohár, de most nézem a KSH-t, s nem látom, hogy tömeges halálozás lenne, pedig soha nem látott tömeget látok az élelmiszerboltokban. Állítólag eltűnt az influenza, ezt mondják sokan, a maszknak köszönhetően, ugyanakkor, ha rákérdez az ember, hogy a korona, hogyhogy nem tűnt el, azt kapja válaszul, hogy nem hordják az emberek megfelelően. Wtf? Tehát magyarázkodnak, de a végén mindig ellentmondásba keverednek. [link]
2021. márc. 29. 17:12
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
17. Ha figyeltél de akkor mégegyszer, volt ágyfelszabadítás, s ott van az ellátáshiány is, amit a Covidra hivatkozva nem végeznek el. De ezek után remélem megérti az is, aki engem le tudatlanozik. [link] 1. percben a lényeg.
2021. márc. 29. 18:24
 22/37 A kérdező kommentje:
Az amúgy elég nagy baj, hogy az emberek alig tesznek valamit az egészségükért, eszik a mekis szemetet, szívják a bagót, vedelik a piát. Mindenki magáért felel elsősorban, ne másra hárítsuk a felelősséget, mert én, s más fiatal nem akarja a fiatal éveit “börtönben” tölteni. Fizetem rendesen a tandíjat az egyetem felé, de kb így semmit nem ér az egész, fizetem az adókat, tb hozzájárulást.
2021. márc. 29. 18:44
 23/37 A kérdező kommentje:
16. Hogy jön ide az illuminati, meg a gyíkemberek? Ne kezdjük már ezt el megint, annyira unalmas már, amikor valaki nem ért valamivel egyet, s az ellentábor rögtön ezzel jön. Tévedni nem ciki, de a másik reakcióját megvárni az.
2021. márc. 29. 18:51
 24/37 A kérdező kommentje:
Másik reakcióját NEM megvárni***
2021. márc. 29. 18:52
 25/37 molnarmarcell21 ***** válasza:
8%

"Ha figyeltél de akkor mégegyszer, volt ágyfelszabadítás, s ott van az ellátáshiány is, amit a Covidra hivatkozva nem végeznek el. "


Tehát azt állítod, hogy egy világjárvány kellős közepén a plusz halálozásokat nem a járvány okozza, hanem kevésbé fontos egészségügyi ellátások ideiglenes korlátozása.


Ha erre tudsz kimutatást, tanulmányt mutatni, akkor elhiszem.

2021. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
25. Látom a Cecíliás videót se voltál képes megnézni, elmondja nyíltan, hogy számítják a halálozási adatokat. Már ne haragudj, de egy motorbalesetben elhunyt férfinak, vagy egy öngyilkosnak mi köze a Covidhalálozáshoz? [link] Azért egy daganatos betegséget nem neveznék kevésbé fontos betegségnek. Csak a józan paraszti eszedet vedd elő.
2021. márc. 29. 19:50
 27/37 anonim ***** válasza:
78%
A rettegőknek meggyőződésük, hogy aki covidos lesz, az belehal, míg a rákból van, aki kigyógyul :)
2021. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
27. Igen, nem is értem ezt a pánikot. Volt jó pár ismerősöm, aki teljesen kigyógyult, egy inzulinos, cukros 75 éves bácsi is, akinek ráadásul még agyvérzése is volt, s teljesen jól annak. Egy rákos betegséget is nyilváníthatnánk járványszintűnek, annak legalább lenne is valóságalapja. Teljesen nonszensz, amit már a média csinál ezzel az egésszel.
2021. márc. 29. 20:04
 29/37 molnarmarcell21 ***** válasza:
6%

Nem egy-egy esetet kérek, hanem tanulmányt, amely adatok elemzésével kimutatja, hogy annyira elégtelen az ellátás, hogy 150%-kal többen haltak meg miatta.


Ennyi erővel azt is bizonygathatnád, hogy a maradjotthon miatt több lett a háztartási baleset és abba haltak bele húszezren.

2021. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Most miért magyarázkodjak olyan embernek, aki nem képes a Müller Cecíliás videót, se a Koronavírus gov adatokat sem hajlandó megnézni? Ott mondja ki a lényeget 1:16-nál. [link]
2021. márc. 29. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!