Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez lenne az a hatalmas járvány...

Ez lenne az a hatalmas járvány, amiért tönkre kell az embereket tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, s nem tudom mikor telik be az embereknél a pohár, de most nézem a KSH-t, s nem látom, hogy tömeges halálozás lenne, pedig soha nem látott tömeget látok az élelmiszerboltokban. Állítólag eltűnt az influenza, ezt mondják sokan, a maszknak köszönhetően, ugyanakkor, ha rákérdez az ember, hogy a korona, hogyhogy nem tűnt el, azt kapja válaszul, hogy nem hordják az emberek megfelelően. Wtf? Tehát magyarázkodnak, de a végén mindig ellentmondásba keverednek. [link]
2021. márc. 29. 17:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Át vagyunk vágva, ezt mindenki láthatja, aki nem hisz el vakon bármit a médiának és a kedvenc pártjának. Az új világrend a végső cél, ehhez a legfőbb eszköz a vírushiszti.
2021. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
#1 Vigyázz, mindjárt jönnek a konteós vagy, laposföldhívő vagy beszóló patkányok! XD
2021. márc. 29. 17:29
 3/37 anonim ***** válasza:
36%

2

de hát ezért tetted fel a kérdést, hogy jöjjenek. Nem?

2021. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
39%
Nem nézted elég figyelmesen az adatokat. 2019-ben 129 ezer ember halt meg, tavaly 141 ezer. Egyértelmű különbség.
2021. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%

4

de az orvosi ellátás kb szünetelt.

csak azt kezelték, akikből folyt a vér, vagy hempergett a fájdalomtól.


ja meg a covidosokat.


még covid nélkül is ennyivel többen haltak volna meg.

2021. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
39%

Sok szeretettel a lapontozóknak!

[link]

Kérdező, jobb lett volna, ha inkább csendben maradsz. (17.32 vagyok.)

2021. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
70%
#17.36 Én meg ha lánynak születtem volna, talán balerina lettem volna. Volna, volna... Akkor hiszünk a statisztikáknak, vagy nem?
2021. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Húha, a 90-es években mindig meghalt 150-160 ezer ember egy évben. Somogyban 2019-ben volt 4500 halott, 2020-ban 4700. Tessék nézni a régiók, megyék szerinti lebontást is. Úgy, hogy még a Cecília is elmondta ősszel, hogy hogyan számolják az adatokat, s bárkit hozzácsapnak a statisztikához, akinél kimutatható volt a Covid, mindegy miben halt meg, lehet az motorbaleset is.
2021. márc. 29. 17:37
 9/37 A kérdező kommentje:
6. Jaj hatos, már más nem is létezik a Covidon kívül. Gondolom az ágyfelszabadításról, ellátáshiányról nem hallottál még.
2021. márc. 29. 17:42
 10/37 anonim ***** válasza:
38%

"Tehát magyarázkodnak, de a végén mindig ellentmondásba keverednek."


Vagy inkább te állsz az egészhez hozzá ellenségesen és görcsösen keresed a számodra ellentmondásnak tűnő véleményeket. Netán odaképzeled őket, az igényeidnek megfelelő szalmabáb-érvelések odahallucinálásával.


Meg persze nyítlan hazudsz is, a saját linkedben is ott virítanak az október-decemberi hetek 4000 körüli halálozásokkal, ugyanekkor 2019 2300-2500 körüli számokat mutatott. Most nincs nálam a zsírkrétakészletem, hogy az intelligenciaszintednek megfelelően tudjam illusztrálni a két szám közti különbség mértékét.


Talán nézd meg, hogy egy magyar politika által nem befolyásolt (felvidéki) híroldal mit forgatott a dunaszerdahelyi kórházban: https://www.youtube.com/watch?v=7XHzz7Q88gA . De biztos ők is mind fizetett színészek.

2021. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!