Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a lengyeleknél kiderült, hogy nem is veszélyes a vírus?Nyitnak az éttermek?

Figyelt kérdés

Természetesen a hazai média, főleg a telex/HVG/444 mélyen hallgat(pedig hogy imádták lehozni egy nap 20*, hogy jaj, koronavírus).

Szokás szerint a fő hír, hogy Joe Biden Nevadában járt:D


2021. jan. 23. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Mert az nem erősiti a pánikot hogy nyitnak, sem az oltáspropagandát nem szolgálja azért nem írnak rola.

Én a lengyelekkel vagyok, itt is így kéne csinálni.

2021. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hol derült ki?
2021. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
És természetesen te se tudsz egyetlen forrást se linkelni. És természetesen nem tudod megindokolni, hogy vajon miért hallgatna a szerinted kormányellenes média erről, amikor jó lehetőség lenne a kormányt támadni ezzel.
2021. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

[link]


A lengyel állami tévé angol nyelvű csatornája a linkelt szerint számol be a témáról. Eszerint, bár nem ismerem a pontos lengyel korlátozásokat, arról van szó, hogy február 1-től a bevásárlóközpontok nyithatnak újra. Magyarországon jelenleg a bevásárlóközpontok, üzletek hajnali 5 és este 7 között korlátozás nélkül nyitva lehetnek.

2021. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én már semmin se lepodok meg.Azon se lepődnék meg ha kiderülne hogy nem is létezik
2021. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mit linkeljek forrást, mikor úgy is kisírod a szemed:D

Az index lehozta.


A négyesnek meg látom, nagyon átjött a lényeg.

Innen is látszik, hogy egy kamu az egész.

2021. jan. 23. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Az a gond ezzel a kérdéssel, hogy:

1) "kiderült, hogy nem is veszélyes a vírus" szó nincs erről a cikkben.

2) nem azonnal mindenki, hanem fokozatosan nyithatnak ki.

3) ez egy tegnap késő délutáni hír. Biztos lehetsz benne, hogy meg fog jelenni mindenhol Magyaro-on is ez a hír.

4) én nem találtam egyetlen hírt se 1-2 nagy olvasottságú magyar portálon megnézve, hogy Joe Biden Nevadában járt.

2021. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!