Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi idézetről a COVID korlátozások tekintetében?

Figyelt kérdés

“Aki feladja az alapvető szabadságát az átmeneti biztonságért, az nem érdemel se szabadságot, se biztonságot.”


Benjamin Franklin


2020. dec. 25. 23:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
16%
20 forrás?
2020. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Koplárovics Béci ***** válasza:
12%

"Éppen ezért nem fogom beoltatni magam, amíg nem kényszerítenek rá. Nem tudjuk, mennyire hatékony és milyen - szándékos vagy nem szándékos - mellékhatásai vannak, ezért nagyon kockázatos."


Te dolgod, nekem aztán mindegy. Viszont van egy fertőzés, amiről tudjuk, hogy milyen kockázatai vannak. És én tudom, hogy Magyarországon mindenki kicsattan az egészségtől, semmilyen alapbetegsége nincsen, főleg olyan nincs, amit még nem ismer, mert az egészségügyi rendszerünk szűrőképessége gyakorlaitlag 100%, úgyhogy az égvilágon semmi problémája nem lehet az embernek, az immunrendszere úgyis mindenkinek tökéletes a tiszta, friss levegőtől. Én nem akarok senkit semmire rábeszélni, amit nem akar. Én csak annyit szeretnék, hogy gondolkozzanak az emberek és ne csak a féloldali médiaszennyet zabálják. Legyen az bármelyik oldalé is.

2020. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
88%

"Viszont van egy fertőzés, amiről tudjuk, hogy milyen kockázatai vannak."

Igen, tudjuk, hogy szinte semmilyen kockázata nincs.

2020. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
12%
23. forrás?
2020. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
73%
#24 avaló élet
2020. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
11%
Ja, értem... szóval te is azok közé tartozol, akik szerint nem halt meg 1,8millió ember covidban. Miért nem ezzel kezdted? Akkor nem pazarolom az időmet rád.
2020. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
26, itthon hány ember halt meg COVID-tól, nem pedig valamikor a kórtörténete során levett pozitív COVID teszt után az alapbetegségei miatt?
2020. dec. 26. 12:58
 28/39 anonim ***** válasza:
18%
27. 8951 ember. Vagy van más forrásod? Ha van, akkor kérlek oszd meg a tudatlanokkal.
2020. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
#26 Semmi nem bizonyítja, hogy 1,8 millió ember meghalt volna covidban, sőt, biztosra vehető, hogy nem. Az 1,8 millió azoknak a száma, akik valaha elkapták a koronavírust és azóta meghaltak.
2020. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Igen, tudjuk, hogy szinte semmilyen kockázata nincs."


Hát ha neked ez jött le az elmúlt közel egy évből, akkor nem tudom, hogy hol éltél. De tényleg örülök, hogy a környezetedben senki egy percig sem volt beteg.


"itthon hány ember halt meg COVID-tól, nem pedig valamikor a kórtörténete során levett pozitív COVID teszt után az alapbetegségei miatt?"


Így van! Ilyen alapon hányan haltak meg eddig a világon csak abba, hogy 150km/h, vagy magasabb sebességgel száguldoztak? Egész pontosan nulla ember. Persze abba, hogy utána nagyon gyorsan megálltak (pl felcsavarodva egy fára), vagy hogy elütöttek valakit, abba sokan. De abba, hogy 150-nel szágoldoztak, még senki. Hát miért is nem lehet akkor 150-nel száguldozni? Hiszen abba még senki sem halt bele.


"Az 1,8 millió azoknak a száma, akik valaha elkapták a koronavírust és azóta meghaltak."


Nem feltétlen. Egyrészt nem feltétlen valaha, mivel pl ha valaki fertőzött volt, meggyógyult, majd meghalt más betegségben, azt nem Covid-halottként tartják nyilván (igen, te biztos tudod, hogy de), illetve azokat sem, akik fertőzötten baleset ért (tudom, a szomszédod keresztlányának az özvegye...).

Jöhet az "úgyis meghaltak volna".

2020. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!