Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan köztetek, aki nem...

Van olyan köztetek, aki nem hitt a koronavírus járvány komolyságában, aztán történt valami, ami megváltoztatta a véleményét?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Én először azt hittem, hogy nem lesz belőle semmi, szépen el lesz Kínában aztán kész. Mikor sorra jelentették a környező országokban a megbetegedéseket, akkor esett le, hogy "ja, hát ez el fog érni hozzánk is".
2020. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanugy nem erdekel tovabbra sem. Csak kapnank mar meg azt a nyavajas oltast, es mehetnenk vegre nyaralni.
2020. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Az elején én is ostobán azt gondoltam, hogy "jaj hát ez csak olyan, mint az influenza", de rá kellett jönnöm, hogy nem.


Sokan sajnos még most is ezen a szinten vannak.

2020. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont arra gondolok, aki tagadta a vírus létezését, vagy ha azt nem, hát a betegség komolyságát, aztán beteg lett, vagy egy rokona, ismerőse lett beteg, és rádöbbent, hogy mégsem volt igaza. Talán az ilyen emberek tudnák meggyőzni azt a sokaságot, akik még mindig tagadásban vannak.
2020. dec. 19. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Az én férjem mikor már Kínában indult év végén,tavaly,már akkor bespájzolt. Senki nem hitte el neki,ÁNTSZ es ismerős is kirohogott minket,hogy bevasaroltunk tartós élelmiszerből. Igaza lett hogy ideèrt.
2020. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva van először nagyon komolyan vettem, bespàjzoltam, önkéntes karanténban voltam hónapokat. Ismerek embereket akik elkapták, átestek a zöme pikk-pakk könnyen. 2 emberről tudok aki lélegeztető volt, meghaltak. Jó pár alapbetegséggel rendelkező ismerős tünetmentesen esett át, csak a teszt miatt derült ki. Most már inkább azt gondolom nagyon túl van ez tolva. A zöme idős alapból is beteg aki meghal. Szabályokat betartani! De ez a vírus valami másról szól szerintem. Az oltást ól pedig rettegek, nekem biztos nem kell. Az immunrendszerünk erős, soha még csak influenzás sem voltam. Nem vagyok egy beteges típus.
2020. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!