Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy rakás...

Miért van az, hogy egy rakás amatőr közül tud csak választani az ember?

Figyelt kérdés

Hát nézzük:


Fidesz:


Tolvaj, rabló banda, akik alapvetően nem lennének rosszak, mert nagyjából kipofozták a gazdaságot, voltak jó döntéseik, de irgalmatlan módon leszarják az embereket, tehát röhej, hogy nem bírnak 100% táppénzt adni az EÜ dolgozóknak vagy hogy a most leszúrt rendőr 150 ezret keres, ami garantált bérminimum.

Emellett sokat lopnak és full hülyének nézik az embereket.


Jobbik:


Napraforgó párt, már azt se tudom mi most a hivatalos álláspontjuk, de nem is érdekel.

Jakab Péter nagyon frappánsan tud beszólogatni, de ennyiben ki is merül a tehetsége. Jah, meg ökörködni a Parlamentben.


Balos csapatok (MSZP,dj)


Ezek aztán a legalja csapat, akik inkább elbukták a 2018-as választást, de akkor is a migráns volt a legfontosabb és nem engedtek belőle.

Magyargyűlölő férgek, Nyugat által pénzelt szar háziak.


Momentum


Már most kiderült, hogy ugyan olyan szánalmas banda, mint az eddigiek.


Aztán kb ennyi.

Nincs egy normális párt, ami ne nyalna valahová, a pénzt hasznosan költené el vagy ne lopna.


2020. dec. 25. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Mert én vagyok az egyetlen profi.
2020. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Az amatőr kifejezés helyett inkább valami más (negatív) jelző illene ide. A Fidesz esetében legalábbis biztosan.
2020. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Talán esténként könyvet kéne venni a kezünkbe a nagy íróink és költőink műveivel, nem pedig a tv előtt bámulni az ocsmányságot. Akkor lenne viszinyulásunk a kultúrához, nem tűrné meg a jóízlésünk hogy Mónika show meg valóvilág menjen a parlamentben.
2020. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Miért olyan meglepő? Az elmúlt kb. 100 évben volt az országnak olyan kormánya, amire azt lehet mondani, hogy jó? A politikusok a népből kerülnek a parlamentbe. A nép választja őket és a magyar nép részei. A magyar népnek ezeknél jobbakra nincs szüksége. Ha valamikor fel is bukkanna egy tisztességes, azt nem választanák meg, mert az nem ígérne fűt-fát, ilyen-olyan csökkentést, alapbért, stb. és az embereknek az kell, hogy minél többet ígérjenek nekik, tökmindegy, hogy az ország tönkremenne benne, mindegy, hogy lehetetlen megvalósítani, az emberek arra szavaznak, aki szebbeket ígér nekik. Manapság már arra sincs igény, elég csak annyit mondani, hogy soros, migránsok, brüsszel és az emberek harmada rohan a fideszre szavazni. A másik harmada meg a fidesz ellen - mindegy, hogy kire, csak ne a fideszre, a harmadik harmada meg nem tudja mit csináljon: melyik rosszat válassza vagy ne szavazzon.

Ez van, ezért tart ott az ország, ahol és ezért nem fog soha ott tartani, ahol Ausztria 20 évvel ezelőtt.

2020. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ez is igaz, hogy az átlag magyar egy potyaleső tr óger, akit semmi más nem érdekel, csak az alapjövedelem meg a segély, meg a svájci életszínvonal.

Csak épp képezni, dolgozni már nem akar úgy, mint egy svájci.

2020. dec. 25. 22:01
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

"Ez van, ezért tart ott az ország, ahol és ezért nem fog soha ott tartani, ahol Ausztria 20 évvel ezelőtt."


Jaja, gondolom az összes posztszoc országban Fidesz van, amiért nem érik el az osztrák színvonalat. Megsúgom, marhára nem így működik a dolog, ez gazdasági kérdés. Még az ex-NDK-t sem sikerült a mai napig sem felhúzni az ex-NSZK szintjére, pedig ott nem felpántlikázott EU-pénzt szántak rá, meg nem is annyit, mint amennyit pl. mi kapunk, hanem irtózatos mennyiségűt. Ott szándék is volt, mégsem sikerült. Minket szándék sincs felhúzni az EU magországai részéről, egyedül meg picit nehéz 45 év lemaradást varázsütésre behozni, illene már kinőni ebből az álomvilágból.

2020. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

6. az összes posztszoc ország előttünk jár és ők valószínűleg el is érik majd a 20 évvel ezelőtti osztrák gazdasági szintet.

Nevetséges, hogy az EUt - amitől milliárdokat kapunk évente - hibáztatod azért, hogy nem fejlődünk.

Ki beszélt varázsütésről? 30 év telt el a rendszerváltás óta. Magyaro a legfejlettebb volt gazdaságilag is a volt szoc. országok között. Mára az utolsók között van. A szlovákok, csehek, a balti államok (főleg az észtek), stb. előttünk vannak. Ráadásul nem a jelenről írtam, hanem a jövőről: hogy belátható időn belül nem fogjuk elérni a 20 évvel ezelőtti osztrák színvonalat sem.

2020. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

Mennyi profi van itt.

In..duuullljjj.

2020. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#7. Senki nem mondja, hogy nem fejlődünk (csak a nagyon buták), az viszont tény, hogy totál irreális elvárás jelen berendezkedéssel az osztrák/német/francia stb. színvonal. Az, hogy e mögött a 99%-ban gazdasági kérdés mögött te kizárólag a politikát látod, az a te butaságod. Erre írtam, hogy ha ezen múlna, akkor talán elvárható lenne, hogy más, a miénkhez hasonló helyzetből induló országból BÁRKI is megközelítse az osztrák szintet. Mivel ez sehol nincs így, könnyen belátható, hogy a gondolatmeneted téves (hiszen a szlovákoknál, cseheknél stb. nem a magyar politikusok kormányoznak, és az is valószínűtlen, hogy máshol is pont úgy és annyira inkompetensek, mint a magyar politikusok).


"és ők valószínűleg el is érik majd a 20 évvel ezelőtti osztrák gazdasági szintet"


Ez a valószínűleg, ez jó. Maradjunk annyiban, hogy ez egyelőre a magánvéleményed. Ugyanannyit ér, mintha én meg azt válaszolnám erre, hogy "valószínűleg mi is elérjük", vagy "valószínűleg mi hamarabb elérjük".


"Ráadásul nem a jelenről írtam, hanem a jövőről..."


Irreleváns, a válasz ugyanaz rá.

2020. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

"Senki nem mondja, hogy nem fejlődünk" - írtam én ilyet?

"gazdasági kérdés mögött te kizárólag a politikát látod, az a te butaságod" - aha, szóval a gazdasághoz semmi köze a politikának? Nem a politikusok döntenek gazdasági kérdésekben?

"egyelőre a magánvéleményed" - állítottam én olyat, hogy ez a világon mindenki véleménye? Akárki írja/mondja, az a magánvéleménye, esetleg egy csoport véleménye.

2020. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!