Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vírustagadással a legtöbben...

Vírustagadással a legtöbben Liberálisok vádolják az embereket;nem álszent,hogy liberálisként meg akarják szabni ki mit gondoljon?

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 23:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Liberálisként elismerem a hulyeséghez valo jogodat, kerdezo.
2020. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te mondasz idiótságokat! Megkértelek,hogy ne válaszolj! Igszi liberálisok válaszát vártam.
2020. okt. 25. 23:45
 13/22 A kérdező kommentje:
*Igazi
2020. okt. 25. 23:45
 14/22 A kérdező kommentje:
11. Annyira ostoba vagy,hogy azt hitted,nem jövök rá,hogy 2 címről írogatsz? Szánalmas!
2020. okt. 25. 23:47
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

Az elvek csak egy keretet adnak a társadalmi gondolkodásnak, konkrét szituációkban ezeket mind átértékelik. A kereszténységnek is alapelve a "szabad akarat", de a középkori - nagyon keresztény alapú - államokban is voltak törvények, nem csinálhattál akármit szabad akaratodból.


A vírus emberek százmillióit fenyegeti. A tudományos eredmények, az ezekből fakadó korlátozások elutasítása ("nincs is vírus", "nem jó a maszk semmire") nemcsak az egyént, de a társadalom többi tagját is veszélybe sorolják. Vagyis szabad akarat és szabad véleményalkotás félretéve, tessék követni a tudományosan alátámasztott ajánlásokat.


Egyébként amíg ezeket valaki követi, addig engem nem zavar, hogy megfogalmaz filozofikus kérdéseket, hogy mindez a nagy eszmerendszerekben megjelenő szabadságjogokhoz, szabadságeszményekhez hogyan viszonyul: ér gondolkodni a liberalizmusról, vagy akár a kereszténységről.

2020. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%

1 eset : tagadod a koronavirus letet, veszelyesseget, puffogsz otthon az asszonynak hogy milyen agymosott a vilag — szived joga, nyugodtan


2. eset : nem vagy hajlando maszkot venni a buszon, boltban, egyeb helyen ahol kotelezo, ordibalsz az utasokkal ha megkerik hogy vedd fel, nem tartod tiszteletben mas felelmeit az egeszseget illetoen, a tudosokat megszegyenito tenyeket kozolsz a virusrol hasrautesszeruen— nem oke, szemetseg, mind liberalis, mind konzervativ szemszogbol, legyszi ne csinald

2020. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16


1.

Nem tagadtam a vírus létét, de amúgy ha valaki tagadná a tényét,akkor a veszélyességét már nem lenne szükség tagadni.


2. Én nem írtam, hogy nem veszek fel a buszon, boltban maszkot.


3. "nem tartod tiszteletben mas felelmeit az egeszseget illetően"


Miért kellene ? Ha pld. félnék az emberektől,akkor te otthon maradnál, amíg kimgyek az utcára vagy megyek vásárolni?

2020. nov. 4. 20:21
 18/22 anonim ***** válasza:

nem rolad beszeltem, hanem altalaban a virusragadokrol, es a maszkellenesekrol, hogy mikor tapasztaltam peldaul tomegkozlekedesen. ha te nem csinalsz ilyeneket az jo.

abban igazad van, hogy aki fel, az ne csamborogjon kint, de sajnos attol meg orvoshoz, boltba, munkaba el kell menni idonkent. azt pedig nyugodtan mindenki megteheti, hogy egy 20 perces buszozas erejeig helyesen hordja a maszkot, tekintettel a tobbiekre.

2020. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
A liberalizmus a humántudományok területén működik szabad gondolkodásként. Természettudományokban nem értelmezhető kategória, lévén a vírus létezik, így azt tagadni max ostobaság, nem vélemény.
2020. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19.


Látom nem követed az eseményeket!

A vírus tagadóknak nevezett személyek valójában legtöbbször nem tagadják a vírus létezését(ezt a jelzőt csak rájuk aggatták).

2020. nov. 15. 14:22
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!