Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Regiéket hogy a franba nem...

A Regiéket hogy a franba nem csukták még le?! Példák alant.

Figyelt kérdés

A példák.

[link]

[link]

[link]


Én komolyan csodálkozom, hogy máig szabadon mászkálhatnak és veszélyeztetnek másokat...

Az ártalmatlan átveréseket (prankeket) én is támogatom, de amit ők csinálnak az...

Inkább le se írom amire gondolok...

Az ágyasnál pl: ha arra fut (sportol) valaki a futás miatt előre és nem felfele fog nézni.

Egyszerűen felháborító miket művelnek...


És olyan "választ" nem kérek hogy "akkor ne nézd" mert kapja a pirosat!



2020. júl. 29. 00:55
A kérdező szavazást indított:
felháborító
nem érdekel mit csinálnak de másnak ne ártsanak
nyugodtan folytassák
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Akkor miért nem jelented fel őket? A sütis videóról mindenki tudja, hogy Fehérvár mellett vették fel... Egyébként szerintem a jegest is megrendezték jó eséllyel, főleg a végén, hogy pont ott volt a keze ügyében egy vipera.
2020. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha tudsz róla hogy konkrét törvényt sértettek, jelentsd fel őket! Ha nem, csak szimplán nem tetszik, akkor ne nézd és probléma megoldva!
2020. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Amiért téged sem.
2020. júl. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Megnézték, hogy nincs lent senki, úgy dobták le az ágyat. Am mivel veszélyeztetnek másokat? Am csak szólok, a durvábbak azok régiek. Nagyon durvákat már nem csinálnak
2020. júl. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Rengeteg hasonlónak szánt vicces videót láttam már, szeretem is őket. Az ő videók viszont csak annyit bizonyítanak, hogy elme roggyantak.
2020. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Ezek alapján miért csuknák le? Valaki feljelentette őket? ....Ha...esetleg feljelentette mikor történt? A bírósági eljárás befejeződött?

Szóval ez egy idétlen buli addig, amíg valaki nem lép.

2020. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Na ja, és egyre csak szaporodnak és szegény bartost meg masszívan kihasználják a tetvek!
2020. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Én már próbáltam lépéseket tenni, de mindhiába...
2021. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!