Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lesz melegfelvonulás!...

Nem lesz melegfelvonulás! Most hova kell vinni a fiatalokat, hogy toleránsak legyenek?

Figyelt kérdés
Adott mondjuk 2-3 érzékenyítésre való fiatal. Hova vinnétek, hogy elfogadóbbak legyenek?
2020. júl. 22. 07:57
 1/10 A kérdező kommentje:
2020. júl. 22. 07:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na erre a kérdésre de jo lesz délután visszalesni, megy addigra az adok kapok :D
2020. júl. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem igazán értem. Meleg srácokról beszélsz akik nem fogadják el a heterókat

vagy fordítva? Amúgy meg pár nagyszájú ember közé. Ha heterókrol van szó akk melegbárba ha meg melegekről akk normálba.

2020. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
skinhead felvonulásra.
2020. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Pride nem lesz de a szervezők megtartanak 37 többnyire ingyenes eseményt
2020. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Itthon is be kéne vezetni az óvodákba a Tranny Story Hourt, ahol a transzvesztiták felolvashatnának egy-egy haladó szellemű művet a gyermekeknek. Véleményem szerint heti 3 óra lenne ideális, lehetőleg egyből a holokauszt-órák után. Csak így nevelhetünk ki egy művelt és haladó társadalmat. Muszáj letépnünk az írástudatlan, proli, buta heterók igáját. Azt említettem már, hogy aki minket támogat, az egy zseni, aki ellenünk van, az meg egy hülye? Nem? Pedig így van.
2020. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Heteró, mert azt mondta, hogy " én nem vagyok meleg, én normális vagyok" tehát a normális lenne a heteró? Nálam kicsapta a biztosítékot, erre meg most lemondják a pride-ot.
2020. júl. 22. 10:04
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

"Heteró, mert azt mondta, hogy " én nem vagyok meleg, én normális vagyok" tehát a normális lenne a heteró?"

Tudom, hogy a kérdés trollkodás, de ezt jó tisztázni.

Igen, a heteroszexualitás a normális, a homoszexualitás meg az abnormális. A két nemű fajoknál azért van két külön nem, mert csak a kettő együtt tud szaporodni - egymással - és nem az azonos neműek szexuális kapcsolatával. Vagyis az a normális biológiai eset, ha az illető heteroszexuális, mert a homoszexualitás a fal fennmaradása ellenében hat és így ez abnormalitás.

Attól hogy a természetben más fajoknál is létrejön ez az abnormalitás és más fajoknál is vannak homoszexuális egyedek, attól ez még nem normális biológiai viselkedés.

Vannak olyan fajok ahol aszexuális egyedek vannak, mint a hangyák, ahol a rengeteg női nemű dolgozó tartja fenn a bolyt de nem vesznek részt a szaporodásban, de ők nem homoszexuálisok. Ahogy a csigáknál mindegyik dupla nemű, hím és nőstény egyszerre - azaz ott nem homoszexualitás van, hanem szimplán közös szexuális megtermékenyítés vagy pl. a füge növény, amelyik ivartalanul szaporodik, egyszerűen eléri az ivarérett korát, gyümölcsöket terem és a magjáról egy teljesen ugyanolyan, genetikailag azonos növény tud kifejlődni. Ezeknél a fajoknál ez a normális.

Az, hogy a társadalmunk már elég fejlett ahhoz, hogy a nem átlagos, nem "normális" egyedeit is kellő tisztelettel tudja kezelni, teles és értékes élethez tudja segíteni, az nem teszi normálissá a születési defektust. Egyszerűen az ilyen, biológiailag nem normális egyedeket is úgy kell kezelni, mint ahogy szeretnénk ha mások velünk szemben is viselkednének, azaz nem szabad megalázni, bántani, megkülönböztetni stb., mindegy hogy végtag nélküli, cukorbeteg vagy vak emberről van szó - vagy egy homoszexuálisról.

De akkor sem lesz normálissá, csak a többiek a tőlük elvárható normális módon kell hogy velük együtt éljenek.

2020. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Inkább téged kéne Oroszországba vinni nem neked őket.

Milyen érzékenyités, az orosz virtust kéne megtanitani nekik.

2020. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem neked őket a pride-ra így helyes a mondat!
2020. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!