Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tücskök tényleg kiszülnek...

A tücskök tényleg kiszülnek minket az országból?

Figyelt kérdés
Ezt a kifejezést hallottam, hogy ők ezt az ún. háborút amit velünk folytatnak (vagy nem tudom minek nevezzem) úgy nyerik meg hogy "kiszülnek" minket innen. Kinek mi a véleménye?
2008. nov. 25. 17:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a tücskök kiveszik majd a részüket a munkából? Ugyan már!!! Nem látjátok, mi folyik ebben az országban? Nem a szingliségen, meg a karrieren múlik! Igenis sok minden a cigányokon, meg a hülye kormányon múlik, mert a tücskök megtehetik azt, hogy nem dolgoznak. Kiny...k a seggüket is. És ha molotov koktél robban a házukon, külön nyomozócsoport jön létre? És az olaszliszkai tanárgyilkosságnak miért nincs tettese még mindig?
2008. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Van ,de csak kb. 7-8 embert sikerült elkapni. Pedig voltak 50-en is.


A pécs molotovos esetben pedig már a rendőrség sem hiszi,h pusztán rasszista okból dobták oda. Egy ismert maffiavezér lakott ott, aki strici volt meg kocsikat lopott, és annyi ellensége volt mint égen a csillag.

2008. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%

Te is megteheted, hogy nem dolgozol. Az állam ugyanolyan szociális ellátásokat garantál neked is. Nincs olyan, hogy "cigánysegély", fura is lenne....:-))

Vagy van valami, amiről nem tudok? Van olyan segélyezési forma, amit kifejezetten romáknak adnak??

Igenis lehet választani! Dolgozol és megélsz a fizudból valahogy, vagy nem dolgozol, és kapod a szoc. ellátást!

Én azt gondoltam, hogy ezen az oldalon is, meg egyébként is eléggé ki van már vesézve ez a téma, de ezek szerint mégem...

Csak egy pillanatra gondoljatok bele, mi lenne, ha a magyar állam azt mondaná, hogy a - ránézésre - romáknak tűnő személyeknek nem adok egy fillért se - kő kövön nem maradna ebben az országban!!! Akinek nincs mit enni, a szemét is kilopná bárkinek, és gondolom, gyilkolna is a kajáért!

Úgyhogy fogjuk fel úgy, hogy a biztonságunkat vásároljuk meg a segélyek összegén!

2008. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
Na jó,de eljött az ősz,és a tücsök megdöglött,a hangya meg kihúzta tavaszig:)
2009. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
büdös tükcskök :D
2010. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!