Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tücskök tényleg kiszülnek...

A tücskök tényleg kiszülnek minket az országból?

Figyelt kérdés
Ezt a kifejezést hallottam, hogy ők ezt az ún. háborút amit velünk folytatnak (vagy nem tudom minek nevezzem) úgy nyerik meg hogy "kiszülnek" minket innen. Kinek mi a véleménye?
2008. nov. 25. 17:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
45%

Ez az egyik oldala a dolognak.

A másik meg, hogy nézzetek szét egy szakmunkásképzőben, ott a tanarakon kívül nem sok fehér ember van. A fehér gyerekek mind diplomára hajtanak, aki már tényleg nagyon hülye, az érettségire. Tehát effektíve munkát végezni egy sem akar, csak irányítani, okoskodni.

Nyugodjatok bele, 30 év múlva a tücskök tartanak el bennünket, a fehér fiatalok már ma is nagyon lenézik azt, aki bármi hasznos dolgot csinál, értéket állít elő.

2008. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha már az állatvilágból veszünk példákat, olvassátok el a Majmok bolygója-t, vagy nézzétek meg a belőle készült filmeket. Ez lesz a jövő! A jelenlegi szakmunkástanulóból szerintem vezértücsök lesz, aki már a vizsga után elfelejti a munkát.
2008. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
59%

Én tücsökmentes övezetben lakom, nem ciripel senki esténként. A hangyák köszönik jól vannak, mert ezer év alatt megtanulták, hogy siránkozás helyett inkább dolgozni kell, de a hangyák nem hülyék, nagyon tisztán látják a jövőt, csak nem tudják kitől várjanak és milyen segítséget!

Talán a főhangyákat (vagy főtücsköket) kellene lecserélni, addíg, amíg nem késő!!!

2008. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon egyedi megoldása egy rasszista témának.


-S

2008. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Vki írta h ez a mese nem rasszista..Nem,nem rasszista sokkal inkább szemet felnyitó..Elolvastam a linken levő mesét..Véleményem:A hangya belegebed a sok munkába,miközben a tücsök jót röhög rajta,hogy háhá ő dolgozik és uggyannyit eszik,iszik,sz*rik,mint én,és uggyanannyi pénze van,mint nekem tücsöknek.Nyár van..A hangya dolgozik.A tücsök röhög rajta.Tél van.A hangyának a munkája gyümölcseként van mit ennie,ellenben a tücsökkel,aki előkapja a hangszerét és zenél az ellustult kezeivel..Erre jönnek a bogarak(emberek)és azért,mert az ellustul kezeit mozgatja,ami nehezére esik,de muszály különben éhen hal a felesége és a 20gyereke..És ő maga is..Erre a bogarak adnak neki élelmet(segélyt)..A tücsök és családja jót eszik..Eljön a következő nyár..A tücsök ahelyett,h sajátkárán tanult volna,mit csinál?röhög a hangyán,és gondolkodik,h a megszaporodott 25gyerekét miből etesse télen..Meséljem tovább?:)

2008. nov. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként ez a tücsök hangya mese már évekkel a Móricka képregény előtt is fent volt a neten. A Móricka képregény meg valóban nem rasszista hiszen egyszer sem hangzik el, h cigány. Egyeseknek fájt az igazság és ezért támadták.
2008. nov. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
Szerintem azoknak a hangyáknak ,akik rossz anyagi helyzetben vannak, ugyanúgy ki kell használni a segélyezési rendszert,mit a tücsköknek.Nem siránkozni,meg "leszakadna pofámról a bőr",ha ezt megigényelném!Nekik nem szakad le?Akkor a hangyának se legyen probléma ,mivel sokkal inkább jogosult,mert valaha be is fizetett a kasszába és nem csak élősködni akar,mint ők 10 gyerekkel a hátuk mögött,akik mezítláb rohangálnak télen-nyáron!Igen,ők a többség,de mi hagyjuk is ezt,mert nem kell ahhoz luxuskörülmény ,hogy gyerekeket vállaljunk,attól még meg lehet adni a szeretetet és mindent,amire szüksége van és lesz!Nem az a lényeg,hogy legyen 80 játéka,meg Nike-ban járjon,mert ehhez tényleg sok pénz kellene.Szóval szerintem a hangyák túl nagy dolgot csinálnak az anyagi helyzet és a gyerekvállalás összefüggéséből.Pár évvel ezelőtt azért nem így volt ez se....:)
2008. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
57%
Gyerekek, én ezt már komolyan nem hiszem el....! Hogy ebben az országban TÉNYLEG ilyen sokan hiszitek azt, hogy a cigányok az okozói minden rossznak??!! Neeeee....!!
2008. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is minden rossznak, de akkor is élősködő népség. Évente több mint 1000 milliárd megy el segélyekre. Ez pedig sok. Nagyon sok. E lelhetne ezt másra is költeni.
2008. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Azert nemkell elmenni szerintem a tucskok haza tajaig, hogy belebotoljunk egy-ket hangyaba, aki az arokparton pihenget szolo meg malata levet szurcsolgetve... A hangyak utodlasi problemaja tenyleg a nagyon elanyagiasodasukban rejlik. Ha ma arra gondol valaki, hogy kis larvat szeretne, egybol eszebe jut, mibe kerul majd neki egy buszberlet, laptop, foiskola, egyetem, nyelvtanar, a tucskoknek ezzel szemben kevesebb a felelossegtudatuk, ami talan viszonylag alacsonynak mondhato iskolazottsagukbol fakadhat, ami miatt kevesbe erzik at a felelosseget, amivel egy kis poronty jar. A hangyaknak talan azokra a dolgokra kene koncentralniuk, amik alapvetoek a larva szamara, mert a 10ezer forintos telefonszamla nem az, pedig a legtobb csaladban mar a legtobb fiatalnak mondhato gyermek is atlepi parszor ezt az osszeget... Ha igy levonogatnak a haszontalan, folosleges dolgokat a 'gyerekkel jaro kiadasok' listarol, talan konnyebben bevallalnanak tobb gyereket is... Amugy a statisztikak szerint a tucsok allomany sokasodasa az orszagban csokkeno tendenciat mutat, szoval meg barmit hozhat a jovo. Amugymeg minel tobben lesznek a tucskok, annal jobban, es nagyobb szazalekuk rakenyszerul, hogy tenylegesen kivegye a reszet az orszag fenntartasabol, vagy igy vagy ugy, ezert egyre tobben fogjak atvenni a hangyak magatartasmodjat, es ezzel a folyamattal a tobbi tucskot is belehuzzak a dologba remelhetoleg. Lehet h megno a tucskok szazalekos jelenlete a mezon, de akar ez meg jol is elsulhet. Persze a dolgok rossz iranyba mennek, mint hazankban szinte minden, miertis csinalnak a fohangyak jol a dolgukat.
2008. dec. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!