Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok és jogvédők...

A liberálisok és jogvédők miért rasszisták?

Figyelt kérdés
Rasszizmusról beszélnek, közben meg olyan kettős mércét alkalmaznak, hogy párja nincs.
2020. febr. 22. 09:17
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Még a gyűlölködő mivoltukon túltesz amikor egy-két díszmadár tudálékoskodik is mellette! 🤨
2020. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%

Úristen kérdező elástam magamat nálad??? Jajj mi lesz most velem!!! Hogy fogok így élni? Mi is volt a hírhamisítás? Tudod te mi a hamisítás? Ha azt írtam volna, hogy az elmúlt 1 évben 10ezer vagy az elmúlt 5 évben 100ezer. De nem. Egy címet másoltam ki. Egy másikat, mint amit te találtál. Fantasztikus, hogy origot, ripostot, 888at olvasók emlegetnek hírhamisítást :)

Akinek a prostitúció és a drog nem komoly bűncselekmény, annak kívánom, hogy futtassák prstiként, aztán majd meglátjuk mennyire fog tetszeni :) Ugyanezt gondolnád, ha egy rokonodról lenne szó? Mármint nem striciként, mert azon nem csodálkoznék ha lenne a rokonségban értelmi képességeidből következtetve...

2020. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

42

"Akinek a prostitúció és a drog nem komoly bűncselekmény,"


De ezeket a cselekményeket nem a keresztény magyarok követik el,hanem a kisebbség képviselői!

2020. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy a 32-es válasz elején lévő dologgal nem foglalkoztak a liberálisok!
2020. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

"Egy másikat, mint amit te találtál."


Na akkor itt az ideje belinkelni azt, amit te találtál:)

Mert eléggé kamu szagod van.

2020. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
31%

45ös, csak hogy megnyugodj:

[link]

Bár nem értem mi a problémád, hiszen senki nem állította, hogy 1 nap, 1 hónap, 1 év vagy 1 évtized alatt.

Remélem megnyugodtál így, hogy megvan a várva várt linked.

2020. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

De, állítottad.

Szerintem legközelebb az elmúlt 30 évet nézzétek és még jobb lesz az arány és lehet óbégatni.

2020. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg nem tudod mit jelent a szó. Akik rasszisták azok a szélsőjobbos senkiháziak
2020. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Azt tudtad, hogy a rasszizmus nem csak az ún. "szélsőjobbosoknál" létezik, és nem csak a fehérek felől mehet? Bár nem hiszem, ahogy mutatod "tudásodat", biztos egy ostoba dk-s lehetsz! 😀 Példa a fehér keresztényektől és a drogfutár taxisoktól rettegő főnököd is. 🤣
2020. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!