Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok és jogvédők...

A liberálisok és jogvédők miért rasszisták?

Figyelt kérdés
Rasszizmusról beszélnek, közben meg olyan kettős mércét alkalmaznak, hogy párja nincs.
2020. febr. 22. 09:17
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
52%

26

" csak át akarnak menni az országon Ny-Eu-ba."


Itt ne menjenek át,EZ NEM ÁTJÁRÓHÁZ!

2020. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

Épp a Fidesz bevándorlópárti, nem tudom, mi a bajuk a liberálisoknak vele. Több 10 ezer migránsnak adott állampolgárságot 10 év alatt, de világszerte híres kisebbség-felzárkóztató programjáról és Izrael-barátságáról is. (lsd Maccabi-játékok).

Mi magyarok sem mehetünk csak úgy az USA-ba, Ausztráliába, Japánba, Kanadába, Svájcba, még az EU-n belül is hosszú évekig kellene ott élnünk, hogy állampolgárok lehessünk, de pl. Amerikába lehet, hogy be se engednének, vagy max. egy évre. Ez van most, és ez is a normális...

2020. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%

27es: nyugalom, én már elhagyatam a Fidesz-országot, úgyhogy max. te maradsz ott.


29es: hogyne ismerném a nagy számok törvényét. Egyetemen a tanár elmondta, hogy minden hülye ezt emlegeti ha bizonyítani akar valamit, miközben semmi köze ahhoz (ugyanis azt jelenti, hogy "egy kísérletet sokszor elvégezve az eredmények átlaga egyre közelebb lesz a várható értékhez" - ennek mi köze a bűnözéshez? :) )

Szerintem egyébként azért nagy egyes helyeken a bűnözés mert nagy a szegénység. Nem mindenki születik egy fejlett országba és senki sem választhatja meg, hogy hova születik. Aki egy szegény, elmaradott országba születik, az így járt, pech, ha hisz az újjászületésben, akkor higgyen benne, hogy legközelebb szerencsésebb lesz, de sajnos ebben az életben már ott kell élnie, mert egyes jómódú országban élők a TV és számítógép elől eldöntötték, hogy őt bizony nem lehet befogadni, nincs lehetősége egy jobb életre egy másik országban.


Te írtad, hogy a magasabb bűnözésű országok nem véletlenül olyanok, az emberektől, tehát aki onnan akar bevándorolni, az is valószínűleg bűnöző. De akkor egy magyar ha Kanadába akar menni, ahol lakosságra vetítve sokkal kevesebb bűneset történik, mint Magyarországon, automatikusan utasítsák el, hiszen valószínű ("nagy számok törvénye"...) , hogy ő is bűnöző?


"Csak olyanokat engednék be, akik hajlandóak bizonyos fokú asszimilációra, és ez a folyamat ellenőrizhető is."

És ezt hogyan dönténék el? Létezik egy min. 99%-osan megbízható teszt, amit ha kitöltenek, akkor kiderül? Vagy ki döntené el? És akkor mennyi ideig tartana ez a válogatás? Mennyi ideig kellene várniuk azoknak akik be akarnak vándorolni? És akkor eljutottunk a sci-fi kategóriába, mert ide ugye senki nem akar bevándorolni, nem is értem mitől rettegnek itt az emberek. Hadd döntsék már el azok az országok, ahova valóban akarnak vándorolni, hogy kit fogadnak be.

Ezt az illegális bevánorlózást különösen szeretem. "Az ellenzék befogadná az illegális bevándorlókat, de a fidesz megakadályozza és megmenti a Nagy Magyar Hazát". Soha, senki nem akart befogadni illegális bevándorlókat. Aki illegálisan tartózkodik bármely országban, azt ki kell utasítani. De hadd legyen már meg a joguk a bevándoróknak, hogy menededék kérelemért folyamodjanak. Nem is hadd legyen meg, hanem megvan a joguk! Az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozatában le van írva! És emberi bánásmódot biztosítsunk azoknak, akik a kérelem elbíráslásra várnak, ne börtön körülményeket.

2020. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: "Tudod van olyan, hogy EU tagság."

Írtam én bárhol is, hogy európai országokba? Hiszed vagy sem a világon nagyon sok Mo-tól fejlettebb ország van az EUn kívül is (Ausztrália, Kanada, Japán, Szingapúr, soroljam?)


"Másrészt nem láttam még videót arról, hogy magyar emberek őrjöngenek Nyugaton."

Miért? Milyen országból őrjöngőkről láttál videót? Egy videóról meg tudod állapítani, hogy ki milyen országból való?

Pedig rengeteg magyar bűnöző van külföldön is:

"Tízezer magyar ellen indult külföldi büntetőeljárás" - Emberkereskedelem, prostitúció, drogcsempészet, stb.

"Kegyetlen magyar emberkereskedőket ítéltek el Angliában"

"Két magyar fiatal ellen adtak ki elfogatóparancsot Angliában"

"Magyar tolvaj fosztogatta a malajziai szállóvendégeket"

"Magyar bandafőnökhöz vezettek a szálak Costa Ricában"

"Drogcsempész magyarokat fogtak Spanyoloroszágban"

"Angliából hozták haza a 14 éve bujkáló gyilkost"

"Nyolc év a BMW-banda magyar fővádlottjának"

"Borsod megyéből származik a mexikói drogmaffiózó"

Szeretnél még több hírt, hogy mennyi bűnöző van a fehér, keresztény, böcsületes, sohanemőrjöngő külföldön élő magyarok között is?


"A statisztikád meg szintén röhej, magyar- angol viszonylatban minimális az eltérés egy magyar- Szomáliához képest."

És mi alapján döntöd el, hogy mi a "röhej" és milyen viszonylatban? A dán-magyar viszonylatban már nem annyira röhejes, a portugál-magyar viszonylatban röhejes? Ez valami mértékegység?

2020. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak bűnözésben más a legtöbb bevándorló, hanem erkölcsben, a legapróbb szokásokban is. Lehet akár kifejezetten rendes is valaki, mégis lehet, hogy adott esetben tüntetne a sária bevezetéséért. De a legtöbben nyilván nem is kifejezetten rendesek, akik adott kultúrából jöttek. Gyöngyöspatáról elmenekültek a normális erkölcsű gyerekek az iskolából a hazai kisebbség szokásai miatt, miközben nem regisztráltak különösebben sok bűncselekményt az iskolában. Más az erkölcs, és más a jog.

A menekült kérelemmel, a bevándorlással és hasonló dolgokkal egyszerűen visszaélnek a bevándorlók, ahogy visszaéltek a liberálisok a gyöngyöspatai helyzettel, ahol bizarr módon a többségi társadalmat hozták ki rasszistának, és még neki kellett 100 milliós kártérítést fizetnie az elkövetőknek. Kihasználják a joghézagokat, visszaélnek a joggal az illegális bevándorlók is. Bárki mondhatja, hogy Szíriából jött és menekült... Menjen Törökországba, semmi közünk hozzá. Az se érdekel, mi lesz vele.

2020. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

"Hiszed vagy sem a világon nagyon sok Mo-tól fejlettebb ország van az EUn kívül is (Ausztrália, Kanada, Japán, Szingapúr, soroljam?)"


Ahová mi se mehetünk be csak úgy.


"Miért? Milyen országból őrjöngőkről láttál videót? Egy videóról meg tudod állapítani, hogy ki milyen országból való?"


Igen, mivel a cikkben le volt írva a többi részlet is.



"Több mint 10 ezer magyar állampolgár ellen indult büntetőeljárás az elmúlt öt évben külföldön"


Jó, tehát az elmúlt 5 évben, valahogy ez lemaradt.

Micsoda véletlen:)


Ráadásul ilyen komoly bűncselekmények, mint prostitúció vagy épp drog:D

Ugye a prostitúció nagy veszéllyel van egy átlagemberre:)

Ezzel szemben Kölnben csak egy éjszaka alatt tettek 1000 feljelentést:D

Mielőtt elkezdenéd a hülyeséged, igen, teljesen más a prostitúció meg egy nemi erőszak.


Lássuk, hogy volt az emberkereskedelem:


"Az angol bíróság a 43 éves magyar Orsós Jánost 5 év börtönre ítélte,"


Szín magyar a fiú:D

Legalább ha már linkelsz, ne ilyet, mert saját magadból csinálsz hülyét.


Fu, na én tovább nem is írom, fölösleges:D

2020. febr. 22. 17:05
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

"Te írtad, hogy a magasabb bűnözésű országok nem véletlenül olyanok, az emberektől, tehát aki onnan akar bevándorolni, az is valószínűleg bűnöző."


NEM ezt írtam. De azt igen, hogy nagyobb valószínűséggel az.


"De akkor egy magyar ha Kanadába akar menni, ahol lakosságra vetítve sokkal kevesebb bűneset történik, mint Magyarországon, automatikusan utasítsák el, hiszen valószínű ("nagy számok törvénye"...) , hogy ő is bűnöző?"


Szerinted miért létezik olyan dolog, hogy vízum?


"És ezt hogyan dönténék el? Létezik egy min. 99%-osan megbízható teszt, amit ha kitöltenek, akkor kiderül? Vagy ki döntené el?"


Igen, kérdőívek kellenek, és pszichológiai vizsgálat. Elemi érdekünk, hogy olyanokat engedjünk be egy liberális világba, akik elfogadják annak szabályait.


"És akkor mennyi ideig tartana ez a válogatás? Mennyi ideig kellene várniuk azoknak akik be akarnak vándorolni?"


Részletkérdés, a többség érdekei szempontjából nem döntő fontosságú.


"De hadd legyen már meg a joguk a bevándoróknak, hogy menededék kérelemért folyamodjanak. Nem is hadd legyen meg, hanem megvan a joguk!"


Cask ez nem úgy kezdődik, hogy kiválasztok egy célországot, árkon-bokron, illegálisan elvándorlok odáig, és ott előadom, hogy veszélyben van az életem, több ezer km-rel arrébb. Ez nonszensz.

2020. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
27%

Na nézd már, a kis hírhamisító!


Le se tagadhatná, hogy liberális!

2020. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Részemről a téma zárva, ezzel elásta magát.
2020. febr. 22. 17:40
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

"

A liberálisok és jogvédők miért rasszisták?"


Mert gyűlölet van Bennünk.

2020. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!