Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak engem zavar egyes politik...

Csak engem zavar egyes politikusok és közéleti szereplők laza öltözködése?

Figyelt kérdés
Szerintem aki rendszeresen tévében szerepel, többnyire hordjon nyakkendőt. Ehhez képest már az a meglepő néha, ha valaki így tesz. Olyan is van - bár nem politikus, csak tudtommal rendszeresen szereplő főszerkesztő - aki 2-3 gombot is kigombol, hogy ne izzadjon, mert olyan kövér. Marha esztétikus látvány. Egyes középkorú, akár politikus hölgyek is gyakran megengednek maguknak egy mélyebb dekoltázst, pedig a jóval fiatalabbak és csinosabbak is nyakig be vannak gombolkozva.
2019. dec. 15. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Tudod van egy olyan funkció a tévéken, hogy ki lehet kapcsolni. Sőt, van olyan is amivel csatornát lehet váltani. Ezeket keresd meg és máris nem kell nézned azokat akik nem tetszenek neked.

Egyáltalán nem kell nyakkendőben ülni egy műsorban. Ha akarnak akkor nyugodtan lehetnek rövid nadrágban és strandpapucsban is. Akit ez zavar az nem nézi és ennyi.

2019. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

"Csak engem zavar egyes politikusok és közéleti szereplők laza öltözködése?"


Igen, csak téged!

2019. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hadd pontosítsak: ha komoly, pl. politikáról (is) szóló műsorról van szó. A póló sem zavar ugyanakkor, ha van annak valami oka. Csak az zavar, ha valakinek nincs kedve a nézők kedvéért elegánsan felöltözni, a csatornáknál meg nincs semmilyen dresscode. Amúgy el szoktam kapcsolni, van elég csatorna, bár csak ezért nem.
2019. dec. 15. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenen fennakadni. :D Arról nem beszélve, hogy alapvetően kényelmes legyen egy ruha aztán ennyi, nem kell odáig lenni, hogy jajj öltöny, meg nyakkendő.
2019. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Majd most figyelni fogom. De a köztévében szerintem rendesen öltözködnek. A bemondón meg a beszélgetéseket vezetőn is szépen megkötött nyakkendő van. Régebben volt, hogy fura színű, de épp mostanában vettem észre, hogy jé, senkin nincs feltűnő nyakormány.

Dekoltázst köztévében nem láttam, de van, hogy néha arra gondoltam, hogy szegény férfi, aki szemben ül egy ilyen fölcsúszott szoknyás -bár jó lábú és csinos- nővel.


A vendégek meg úgy öltöznek, ahogy jól érzik magukat, nem? Inkább legyen nyakkendő nélkül,,hogy ne feszélyezze, és szépen tudjon fogalmazni.

2019. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. dec. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!