Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy undorom...

Miért van az, hogy undorom támad a magyar közép illetve felső osztálytól?

Figyelt kérdés

Üdv! Fiatal diplomás vagyok, és a munkaköröm miatt elég sokat lépek velük kapcsolatba, de egyszerűen hányingerem van.


Az úram-bátyám rendszer, hogy mindenki a kapcsolataiból építkezik, sokszor szakmai tudás nélkül, hogy gátlástalanok, az egyszerű munkásokat semmi se nézik. A nagy része vagy a szocializmus után káoszban, vagy szülői hátszéllel kerül oda ahol van.


Ezek mellett egy hatalmas felsőbbrendűségi tudat van bennük, pedig sokszor műveletlenek, tudatlanok.


Valószínűleg ezek után nem marad más, csak a kiköltözés Németországba.


2019. aug. 3. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Üdv a való világban. Menj csak Németországba, hol majd németként kezelnek🤣🤣. Álmodból ha felkelsz, jobb lesz hidd el
2019. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted a németek bevándorlóként egyenrangúnak fognak tekinteni téged? Na majd ott fogod csak meglátni, hogy milyen az igazi felsőbbrendűségi tudat...
2019. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Persze, menj csak! Majd kint biztosan nem lesz veled lekezelő a nálad százszor gazdagabb német főnököd, és persze ott biztosan csakis azok kerülnek vezető pozícióba - főként tulajdonosként, akik maximálisan műveltek, okosak és szakemberek.

Ja nem. Csak pénzük van sokkal több.

2019. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, beszélek németül, testvérem kint él, voltam is kint már egy-egy hétre, és ilyent nem tapasztaltam.
2019. aug. 3. 23:29
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
#3 igen, és hanyatlik is a nyugat! Ide küldik hanyatlásuk bizonyítékát, a segélyt, miközben mi ay szovjetúnióval csak röhögünk ahogy vergődnerk a szakadék szélén!!!!888
2019. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

5

Milyen segélyt? Lemaradtam valamiről?


Kérdező; ha megosztanád velünk, hogy mi a munkaköröd, még érdemi választ is tudnánk adni.

2019. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Ne aggódj, ők is lenéznek mindenkit aki nem tartozik közéjük. Téged is. Jót röhögnek hogy ez a sok ostoba hogyan hagyja kizsákmányolni magát.
2019. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%

Azért,mert legbelül prolik maradtak.

Vannak,akiket a pénz sem tesz kiművelt,intelligens emberré.


Amit megtanítottak nekik a szüleik az a gőg,és hogy mindenkit le kell nézni/taposni maguk körül.


Nekem több rokonom Németországban dolgozik,és azt mondják,hogy ott a magasabban lévők nem néznek le csak azért,mert valaki egyszerű dolgozó,sőt a beosztottak nem hívják "főnöknek" a felettesüket,hanem a keresztnevükön.


Itt meg nálunk a 8 általánossal rendelkező felkapaszkodott proli vállalkozó élvezi,ha főnöknek hívod,mert magasabb rendűnek érzi magát tőle....

2019. aug. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

Nekem úgy általánosan a magyar emberektől van undorom az alsóbb osztályoktól kezdve, a középosztályon át, egészen a felsőbb osztályokig.

A népesség elenyésző része tisztességes és becsületes csak.

2019. aug. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mindentudó99 ***** válasza:
32%
Ilyen szempontból a németek nem különbek.
2019. aug. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!