Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mitől lett háromszor annyi a...

Mitől lett háromszor annyi a májusi fűtésszámla?

Figyelt kérdés

Elosztva kérjük havi kb 10eFt így, minden hónapban, erre májusban majdnem 30eFt lett egy kis lakás távfűtéssel.


Ennyire nem volt hideg idén, tudom, hogy tovább fűtöttek egy hónappal, de akkor mitől lett közel háromszoros a májusi fűtésszámla?



2017. máj. 29. 08:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Végülis csak 2* annyi fa fogyott, mint előtte 10 éve bármelyik télen...
2017. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
3 napig volt -20.
2017. máj. 30. 09:32
 13/19 anonim ***** válasza:
Oké, a lényeg, hogy kifejezetten hideg volt az idei tél.
2017. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A 20 éves fiam életében elősször volt idén ilyen élménye, nekem már egyszer kétszer volt régebben is, de a lényeg, hogy idén Zamárdiból át lehetett biciklizni Balatonfüredre a jégen... csak ennyire volt hideg az idei tél... az elmúlt 10-15 évben meg jóformán korcsolyázni is alig lehetett partközelben...

Gyorsan felejtenek az emberek manapság...

2017. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Miután 0 fok alatt fagy a víz és ezt általában minden tél hozni tudja, ezért nagyot nem mondtál.


(Most el ne kezdd, hogy a Balaton befagyásához mínusz akárhány fok kell.)

2017. máj. 30. 15:14
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem bántásból mondom, de egyrészt te csodálkoztál rá az elszámolószámlára, másrészt te felejtetted el, hogy extrém hideg telünk volt. Ezek után kicsit érthetetlen az arrogáns hangnem, amivel a hozzászólásokra reagálsz. Elhiszem, hogy sz.rul esik váratlanul egy 30 ezres számlát kapni, de ez nem az itt kommentelők hibája, szóval nem rajtunk kell levezetni a feszültséget :)
2017. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, vedd már észre, hogy már RÉG MEGVÁLASZOLTA VALAKI KORREKTÜL A KÉRDÉSEM, egy linket is bemásolt, amiből világosan kiderül miért. Nem sok köze van a hideghez, sem a Balatonon hogyan bohóckodtatok a 20 éves fiaddal.


Nem lennék arrogáns, ha nem tennél ilyen ironikus megjegyzést, hogy "könnyen felejtenek az emberek", mintegy válaszoltam a felesleges megjegyzésedre. Görgetjük feleslegesen a már megválaszolt kérdést.


Olvasd el a cikket és kiderül a válasz.


Amúgy köszönöm.

2017. máj. 30. 20:00
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem én írtam a balatonos választ, de mindegy :D
2017. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem, bocs. De akkor min akadtál ki?
2017. máj. 31. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!