Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti is elkezdtetek már fűteni?

Ti is elkezdtetek már fűteni?

Figyelt kérdés
Hétköznap sokat dolgozok, keveset vagyok otthon, így annyira nem foglalkoztam még a fűtéssel. A mai napomat viszont otthon töltöttem, és befűtöttem. 25 fok volt a lakásban. Az a baj, hogy nekem minimum kell 23-24 fok, hogy jól érezzem magam. Vajon magas lesz így a számla? (korábban máshol laktam)

2014. szept. 27. 23:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
46%
19-es vagyok. A házon dryfit szigetelés van, nem párásodik, jó hozzá ez az elektromos fűtés. Van kémény is, de ezt bélelni kellene, kandallót lehet venni hozzá. Sajnos nem vagyunk alkalmasak a favágásra (baleset, maradandó sérülés), maradt az elektromos fűtés. Nyáron hűvös még a tetőtér is (nagy fák vannak) és télen sem hideg.
2014. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%
No, mi elmentünk 2 napra, nem melegre jöttünk vissza... Fűteni ugyan nem fűtünk, de közeleg az idő, amikor kelleni fog. Most inkább párátlanítunk kicsit (mondjuk az is indirekt fűtés), arra nagyobb szükség van, a szellőztetés még a kinti hűvös levegő mellett sem elég.
2014. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!