Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Korlátlan mobil internet 8-9e...

Korlátlan mobil internet 8-9e forint alatt? Szolgáltatók, csomagok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 13.000 forintot fizetek a Telekomnak.

Már nincs hűségidőm, szeretném lemondani.


tegnap 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vodafone lesz a nyerő Akkor neked! Még pedig a Easy Tarifa csomag! Hátránya az hogy csiga lasú lesz a neted mert csak maximum 5 Mbit/sec letöltés ajánl. De korlátlan adat forgalmas! Ára: 6990 Ft/hó. Szóval ára van az olcsóságnak. De minden kép a vodafone árai olcsóbbak a Telekomhoz képest! Én is ezért váltottam Telekomról Vodafonera. Itt: [link] néz szét árak szempontjából.
tegnap 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mi a helyet vele, hol lehet a hátránya:


Vodafone

Mobilnet XXL

5 755 Ft/hó

Becsült maximális sebesség: 100 Mbit/s letöltési és 20 Mbit/s feltöltési sebesség.

Korlátlan belföldi adat

tegnap 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja ha csak mobil internet kell beszéd / beszélgetési lehetőség nélkül! De akkor is olcsóbbnak tűnik a vodafone!
tegnap 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem az van amit az 1-es irt és nem csiga lassú, még videókat is lehet vele jó minőségben nézni, teljesen használható.
tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es! 1-es voltam! Nekem Maxi+ csomagom van jelenleg 17 990 Ft/hó-ért! És ebből van két csomagom / két sim kártyám is és igy is csak 29 985 Ft-ot fizettem érte 2024 október hónapra! Szóval a vodafone olcsóbbra jön ki mint a Telekom. Egyébként én is nem olyan rég, vagyis 2024 szeptemberében váltottam Telekomról Vodafonera!
tegnap 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Beszélgetési lehetőség csak úgy kell, hogy engem tudjanak hívni. Én nem hívok senkit.
tegnap 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Vodafone olcso, cserebe szar. Akad es sok helyen egyaltalan nincs
tegnap 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es! Én nem tapasztalom azt a nagy akadást sem. Főleg hogy full térerőm van. Vodafone toronytól kb 30 méterre vagyok. Szóval nekem meg felel a vodafone. De ha mégis gáz lenne akkor sem ilyedek be, mert ott a tartalék második sim kártyának egy feltöltős Yetteles kártya. Igy a kettő nagyon jól ki egésziti egymást.
tegnap 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Telekom

Maraton korlátlan mobilnet 3990.-

tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Flottát keress. És radobbensz hogy eddig feleslegesen fizettek sokat ugyan azért
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!