Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan kell megadni a POD...

Hogyan kell megadni a POD számot, EON app regisztrációhoz (éves villanyóra leolvasáshoz, MVM áramfogyasztóként)?

Figyelt kérdés

Kedves Fórumozók!


Próbálok regisztrálni az E-On app-ba, az éves villanyóra leolvasáshoz. De a POD ("mérési pont azonosító")-ot nem fogadja el. Valakinek van ötlete, hogy hogyan kell "átkonvertálni" az MVM számláról a regisztrációhoz?


Példa:

HU000210F11-E000123456789-1234567


Ami azért vicces, mert mindenhol azt írják, hogy a POD 33 karakteres. De az első kötőjel elvileg nem számít bele. Tehát még a példa sem 33 karakteres, amit a neten lehet találni, hanem csak 32. Az enyém is ugyanilyan hosszú, az MVM számlán. :-(


Ui.: legjobb tudomásom szerint, MVM ügyfélként nem kapok külön E-ON számlát is. Szóval csak ebből a fentiből tudok kiindulni. És sehol se találtam részletes leírást, hogy hogyan kell átkonvertálni. Se E-On-nál, se MVM-nél. Lehet, írok nekik az ügyfélszolgálatukra is majd. Talán válaszolnak.



#E-ON #E.ON #MVM Next #EON App #EON éves
tegnap 22:06
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Nna, annyit sikerült kideríteni, hogy a kötőjel elvileg "nincs megadva" a 12. betűnél.


Szóval elvileg a fenti példa 33 betűje mégsem teljes butaság.

tegnap 22:59
 2/3 A kérdező kommentje:

Végülis úgy sikerült megkerült a POD vacakolást a regisztrációnál:

regisztráltam a [link] és azzal a fiókkal már be tudtam lépni a E-On Hálózat app-ba.


Vicces, mert közben rájöttem, hogy több E-On App is van... És ez az E-On Hálózat App kell az éves óraolvasáshoz, nem a "sima" E-On App.

ma 00:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és a [link] --> nem helyes a bontási programja szerintem. Rosszul bontja szét darabokat a 33 betűs POD-ot. Csak mondom.
ma 00:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!