Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért lesz valakinek feltöltők...

Miért lesz valakinek feltöltőkártyás villanyórája?

Figyelt kérdés
Nem tudja fizetni a villanyszámlát? Vagy mi lehet az oka?

aug. 14. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Igen az. Volt már nagyobb elmaradása, azt ugyan valahogy rendezte, de csak előrefizetőset kaphat utána, hogy ne ismétlődjün meg a korábbi nemfizetés.
aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Kb. amiért feltöltőkártyás telefonja is. Na jó, komolyabban: pl. nem lakja az ingatlant, hétvégi ház, nincs pénze, nem akarja, hogy kikössék mert nem volna pénze visszaköttetni, így kordában tudja tartani a fogyasztását.
aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
1-es vagyok. Esetleg valaki eleve azt kér, nehogy kifusson a keretből, vagy más lakik a házban, és elővigyázatosságból azt kér a tulajdonos.
aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bizonyos regiokban elérhető a feltöltős villanyóra. Én Bács-kiskunban nem láttam még ilyet sehol és nem is hallottam olyat hogy bárkinek is lenne.
aug. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!