Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gond, ha még nem indítottam...

Gond, ha még nem indítottam el a fűtést?

Figyelt kérdés

Tegnap kollegám ki volt akadva hogy még nem fűtök, a lakásban kellemes 20 fok körüli idő van. Sőt még jövő hét közepéig 20fok körüli időt jósolnak. Tavaly is október elején kezdtem el fűteni, folyamatosan pedig október közepétől.

Van aki még nem fűt?


tegnap 05:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A saját otthonod hőmérsékletének neked kell(ene) kellemesnek, élhetőnek lennie.
tegnap 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Fel sem merült bennem, hogy fűteni kéne, rövidujjút is csak tegnap vettem elő, addig spagettipántosban voltam
tegnap 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges addig fűteni amíg neked megfelel a hőfok. Azèrt megfagyni nem lehet mèg.
tegnap 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
59%
Mi sem fűtünk még, és október közepéig minimum nem is tervezünk. Fel lehet rendesen öltözni, nem egy szál pólóban mászkálni és meg van oldva. Amíg van fűtés nélkül 18 fok a lakásban, addig feleslegesnek gondolom.
tegnap 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rendes fűtést mi se fogjuk beindítani még jó ideig, ellenben már volt nap amikor a klímát bekapcsolta fűteni a párom pár órára, mert a nappaliban már nem volt kellemes ülnie a tévé előtt. Most jó ideig ez lesz, a klíma fog menni amikor szeretnénk kicsit melegebbet. De valójában csak elő kellett venni a pulcsit, az otthoni hosszú nadrágot, vékony plédet - mivel ősz van és nagyon hirtelen lett hűvös a 35 fok után, még nem volt idő hozzászokni.
tegnap 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért volna gond? Most is nyitott ablak mellett ülök.
tegnap 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kinek lenne gond?

Fázol? nem. Akkor nem gond.


Nálunk sem ment még a fűtés, 22-23 fok van a lakásban.

Minden évben kb október közepén szoktuk elindítani.

Pedig 2 kisgyerek is van.

tegnap 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem megy még,nem késtél le semmiről.
tegnap 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű, ha fázol, kapcsold be, ha nem, akkor meg ne. Nekünk múlt héten már lement 20-21 fok alá bent a hőmérséklet, úgyhogy bekapcsoltuk. De én fagyos vagyok, 20 fokban pulcsiban vagyok betakarózva :D Hozzáteszem, ülőmunkám van, egész nap a laptop előtt ülök egy helyben, nem mozgok. Ha mozognék, szerintem nem fáznék ennyire.
tegnap 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!