Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi áramot fogyasztók egy...

Mennyi áramot fogyasztók egy hónapban?

Figyelt kérdés
Mi éves szinten a beállított érték az 2500kwh tehát havonta 208 kwh a max. De havonta 100-110 kwh-fogyasztunk

aug. 27. 15:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Fogyasztotok*
aug. 27. 15:24
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Havi Átlagom 130kw/hó, de most a klíma miatt 300Kw nőtt a Jún, Júl, és az aug is annyi lesz. Bp. Panellakás 50m2.
aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oh he imádom hogy az emberek megvannak halva ha nincs klíma 🤣
aug. 27. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

#3 Minek szenvedni, ha van rá megoldás? Ha te szeretsz a saját levedben lenni, akkor hajrá, de ha más inkább a hűvöset szereti és hajlandó áldozni is rá, nem kell kinevetni. Ez mindenkinek a saját döntése.


Egyébként a kérdésre válaszolva, én évi kb. 6000 kW-ot fogyasztok, ugyanis télen klímával fűtök, nyáron, ha szükségét érzem, akkor hűtésre is használom. Családi ház, 120m2.

aug. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is klímázok.. én már a + 25/30°C fokot se bírom klíma nélkül.

Hogy mennyi áromot használok azt pontosan nem tudom, mivel állandóan jövök megyek ha birok

aug. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Lakás, ember és klíma függő.

Ha ezek megvannak akkor tudsz egy kb. értékez számolni.

szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Bocsánat, hogy beleugatok, de a #7-es válaszoló arra célzott, hogy a fogyasztást kWh-ban mérik, nem kw/hó-ban vagy kW-ban. Persze intelligensebben is megfogalmazhatta volna a helyreigazítást...
szept. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Igen, hát olyan hülye is van, aki nem tudja, mit olvas. :D
szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy aki nem tudja mit ír
szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
" Mennyi áramot fogyasztók egy hónapban? "
szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!