Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az miért van, hogy kevesebbet...

Az miért van, hogy kevesebbet fogyasztottam áramot mint tavaly mégis az elszámoló számla szerint rá kell fizetnem 5 ezer ft-ot (volt eon-os vagyok)?

Figyelt kérdés
aug. 26. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nèzd meg a díjakat
aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg a díjak nem emelkedtek...
aug. 26. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mindkèt papír a kezedben van, -ezek szerint igen-, akkor össze is tudod hasonlítani.
aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De mit hasonlítsak össze???

Az mvm azt mondta nem lesz változás az árakban. Én kevesebbet fogyasztottam és még én fizessek 5 ezret...

aug. 26. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elszàmolásokat! Rajta van a kwh, ès a díjtètelek is! Így a csuda tudja, hogy valami díjat hozzátettek vagy sem.

Máshol nem tudod megnèzni.

Max a szolgáltatónál szem3lyesen utána mèsz, ott megvan pontosan minden visszamenőleg is.

aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg meg van hol csúszott el, az MVM kétféle átviteli díjat és kétféle elosztói forgalmi díjat is felszámolt, amit fogalmam sincs, hogy miért. Egy magasabb díjat és egy alacsonyabbat.
aug. 26. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Van a fogyasztóvédelemnél rezsipont, hívd fel őket!
aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6# lehet azèrt, mert más volt az EON-nál ès az MVM-nèl is ez a díjtètel.

Az elvileg fix díj fogyasztásmèrőnkènt számolják. Nem függ a fogyasztástól.

Azt kell megnèzni, hogy amíg eon-nál voltál x-hónapig, addig eonos árat számolnak, amitől mvm lettèl onnantól az ő díjuk èl.

aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Az sem jön így ki, mert januártól számolták másik árral mindkét díjat és tudtommal csak most július óta vagyok náluk.
aug. 26. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!