Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nem tudok belépni az eon de...

Nem tudok belépni az eon de az mvm appba sem. Másnak van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Összeolvadtak hurrá minden szép és jó de egyik alkalmazásba sem tudok belépni. Az eon azt írja ki sikertelen bejelentkezés ellenőrízzem az emailt jelszót. Az mvm pedig azt hogy a fiókom inaktív keressem fel az alkalmazás adminisztrátort. Regisztráltam és aktiváltam az emailon kapott linken még is csak kinlódik.
júl. 18. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Látod mi a hiba, tudod mi a megoldás. A kérdés akkor tényleg csak az, hogy mások is hasonlóan jártak-e?

Igen, vannak még sokan akik így jártak.

júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a hatalmas segítséget. Honnan kéne tudnom miért nem fogadja el az eon a belépési adatokat? Illetve honnan kéne tudnom ki az mvm adminisztrátora?
júl. 18. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs probléma, átalány van.
júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezzel én tisztában vagyok hogy átalány van de ettől még nem oldódik meg a gondom hogy nem tudok sehova belépni mikor mások be tudnak.
júl. 19. 15:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!