Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Megéri klímával fűteni egy...

Megéri klímával fűteni egy 35nm-es garzont?

Figyelt kérdés
Egy db klíma elég lenne. Most konvektor van.
2023. febr. 3. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ekkora garzonom volt, L alakú volt, így a szobában lévő konvektor a konyhát már nem fűtötte rendesen. Sima olajradiátort tettem a konyhába, tökéletesen elég volt ráfűtésnek. A villanszámlát is minimálisan dobta csak meg.
2023. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A monvektort mi is azt mondjuk,h becsuld meg!! Orokeletu,nem romlik el
2023. febr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Klimatelepito ***** válasza:
Én K!ima telepítéssel foglalkozom. A klíma költséghatékonyabb a gázkonvektoros, de a konvektor mindenképpen megtartanák. Ki tudja mikor milyen idők lesznek, egy vihar vagy más okból nem lesz áram. A klíma 68 Ftos is kw áron 0,7- 0,8 forintból állítja elő ugyan azt a hőenergiát amit A gáz 2,5 Ft ért tartalmaz és a konvektor közel sem 100 % hatásfokkal működik. Tehát drága piaci áron is kedvezőbb mint bármilyen más fűtés. A H tarifát neked nem érdemes erőltetni mert annak költsége a minimális fogyasztás miatt sokára térülne meg. A konyhát a klíma akkor fogja kifizetni, ha nyitva az ajtó, és lehetőleg a légterelő is legalább tud arrafelé is küldeni levegőt. Temperalni tudja, de a szoba és konyha közt lehet hőmérséklet különbség. Írjatok privátban ha konkrét kérdésben kell segítség.
2023. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!