Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Már augusztusban is piaci...

Már augusztusban is piaci árat kell fizetni ha túllépem az átlag áramfogyasztást vagy az augusztusi hónapot veszik figyelembe először?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt nézik, hogy mikor fogyasztod el az éves keretet? Jó lenne tudni.
2022. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy az évest nézik...de hogy aki általányt fizet annál hogy fogják számolni azt nem tudom.
2022. júl. 14. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha a havit nézik akkor nagyobb a baj mint gondoltam. Ha évest nézik akkor még megoldhato, hogy öszzeköltöznek páran, ott lefogyasztják az éveset, majd átköltöznem a másikhoz. Sajnos ilyenekbe kell gondolkozni....
2022. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azért gondolom, hogy havi szinten, mert azt írják brutál számlák jönnek nemsokára..az amit írtál szerintem nem járható út talán, mert gondolom fogyasztóhelyre számolják..gondolom a főbérlő számol az ilyen taktikával. De alapvetően is érdemes csökkenteni a fogyasztást, legalábbis amiben csökkenthető.
2022. júl. 14. 11:11
 5/5 A kérdező kommentje:

itt van látod

...minden egyes ingatlanra, ami a nevemen van, egyaránt vonatkozik a havi fogyasztási limit. Ha valamelyik ingatlanom fogyasztása átlépi a rezsirubicont, akkor vár a piaci ár.


Albérleteknél ez okozhat problémát ha sűrűn cserélődnek a lakók. Én valószínűleg havi szinten megfizettetném azt amennyivel több fogyasztottak, mivel az átalány miatt jön egy bazi nagyszámla majd. De nem tudom igazából, nem vagyok albérlő, deaz nem járható út amit írsz, meg valljukbe nem is valami tisztességes.

2022. júl. 14. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!