Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egyedül álló fiatalok mennyit...

Egyedül álló fiatalok mennyit adtok otthon a rezsibe? Plusz mennyiért vásároltok be?

Figyelt kérdés
Én anyámmal élek 22f vagyok. 224 ezer Ft a fizetésem, a rezsink kettőnknek havi 40 ezer Ft. Adok neki havi 30 ezret a rezsibe meg veszek húst, kávét, olajat, tésztát, zöldséget, gyümölcsöt +15 ezeré tánkolok neki a kocsiba havonta így marad 140 ezer Ftom szerinted jól csinálom vagy ez sok amit adok vagy kevés? Mit gondolsz?
2021. dec. 2. 10:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek mi köze a családfához?
2021. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Jól tartod anyukádat! :D Nem felezitek a rezsit sem, hanem kb. kifizeted. Tankolás felét el is használod, hogy 15öt adsz? Takarítasz is otthon gondolom magad után, tehát nem a "cselédségért" adsz többet..

Kedves tőled, de nehogy átmenjen lehúzásba!

Néhány család amúgy nagyon durván adja elő.. anyósom pl. azt hitte, hogy az egészet leteszem majd és ő gazdálkodik vele, mert mi odaköltöztünk csak azért, mert egyedül nem tudta após halála után fizetni.. :D Mondjuk kiröhögtem és elköltöztem rá 1 hónapra.

2021. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha neked jó, akkor jó. Én a rezsibe adott költségedet indokolatlanul soknak érzem, már kérdés, hogy anyukádnak mennyi a bevétele, jogos-e, hogy ennyire rád hárítja ezt a költséget.
2021. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12# semmit se csinálok anyám takarít mos rólam, ágyam elrakja mindent
2021. dec. 2. 14:03
 15/18 anonim ***** válasza:
Én mikor otthon laktam, nem fix összeget adtam haza. Helyette befizettem pár számlát, meg elmentem bevásárolni, amikor kellett.
2021. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én az összes rám eső rezsit és ételpénzt hazaadtam, amikor együtt laktunk még.

Amit magamnak vettem, mint pl. fogkrém, cipő, azt természetesen nem.

2021. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

"semmit se csinálok anyám takarít mos rólam, ágyam elrakja mindent"


Ez azért elég ciki felnőtt, dolgozó emberként. Nehéz lesz így párt találni.

2021. dec. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%

"Ez azért elég ciki felnőtt, dolgozó emberként. Nehéz lesz így párt találni."


Ha férfi, akkor marad otthon, aztán majd megörökli a lakást és tovább tespedhet. Ha nő, akkor úgyis talál majd valami marhát, aki eltartja.

2021. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!