Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Vízállás ez hogy lehet? Volt...

Vízállás ez hogy lehet? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Előszerződéssel vettem egy házat.

Április 5.én 111 m3 volt az állás( levan fényképezve)

Most átakartam írni a nevemre. 213m3-el.

A legelső kb 7000 ftos csak az ápr-jún időszakra úgy írta h kezdő 111m3- záró 211m3.

Mert az mondták nem lehet átírni mert van 60 ezres tartozás rajta. Közben meg amit küldtek csekket mind be van fizetve ( persze állítólag a novemberi nem volt )

Ez most az átalány lenne?

Még nem reagáltak, hogy mi ez az összeg.


2020. febr. 11. 06:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szolgáltatónál volt az elírás mert így volt a csekken az állás leírni és november óta a nevemen van csak ezt elfelejtik a számlások bent rögzíteni mert a januári csekk is a régi tulajdonos nevére jött...

Ha november óta az én nevemen volt akkor nem jöhetett volna ki az ő nevére.

De lényegtelen mivel nem tudtam kivárni a választ így bementem személyesen.

Nem kell egyből a torkomnak esni... Elküldeném én szívesen, hogy milyen számok vannak a csekk elszámolón meg az órán...

Ez a ' hihetetlen de igaz "

2020. febr. 11. 13:17
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hihetetlen elírás van. Inkább az a hihetetlen, hogy senki nem érti miről beszélsz, egyre zavarosabb az egész.
2020. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Persze, mert ilyen nincs ok,hogy nem érik... Én se értettem... De megoldódott mert nem nálam volt a hiba. Én se értettem, hogy egy júniusi csekken, hogy lehet a zárt óra állás annyi, mint most a vízórán.

Ügyintézői hiba volt csak az érdekelt volt-e már vkinek hasonló.

Ez hasonló dolog mint amikor vmelyik gáz szolgáltatón az ügyszámot írta a fizetendő összeghez és több millión" számla lett

2020. febr. 11. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!