Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szinű legy a szobám?...

Milyen szinű legy a szobám? Pls help.

Figyelt kérdés

Nos hát nem tom milyen szinűre fessem a szobámat jövőhéten festünk és hát nem tom milyen szinű legyen.Egy 19éves fiúnak milyen szinű szobát ajánlotok?

Meg még azt nem tudjuk hogy meszelve legyen e vagy csak sima festék a jómultkor meszelve lett és hát most házilag készülünk festeni vagy is én:D mert én fogom csinálni és hát én inkáb festeni szeretném mert sztem az jobb de szüleim azt mondják hogy nem lehet festeni mert mészen nem marad meg-.- sztetek ? ja és még a szint sem tom milyen szinek a divatosak mostanában?

Köszi a válasz előre is:).


2010. júl. 9. 18:19
 1/8 anonim válasza:
sztem legyen zöld vagy kék
2010. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát nemtudom de döntsd el jól gondold át többször is ... mi nemrlg festettünk és kérdezték milyen legyen aznap kicsit szarabb kedvemben voltam és sötétkéket választottam rohadtul nemtetszik már :S :):) 17/F
2010. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Huh hát nem tudom hogy a meszelt falra nem lehet-e festeni (mert lepereg) vagy fordítva. De amúgy létezik mész tartalmú festék, azt is zgyanúgy lehet szinezni. Mi is ilyennel festettünk. én pirosra festeném a szobát a plafont pedig hagynám, fehéren. Mostanában ez a fiús szin. Vagy almazöldre :D Majd írd meg hogy mi mellett döntöttél ;)
2010. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Próbálj meg olyan színt választani ami megnyugtató számodra - ez a későbbiekben nagyon hasznos, mert hamarabb le tudsz nyugodni ha ideges vagy. Ált. 19 éves kor körül a zöld jobban passzol az emberhez (normál zöld, sztem se a túl világos, se a túl sötét nem olyan jó)

18/L

2010. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Poli-Farbe Platinum---->sás Az nekem nagyon tetszik!
2010. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az edigi válaszokat hát én most azon gondolkozok hogy olyan szinű lesz mint a függöny ami ilyen narancssárgás pirosas szinű és így hát megy a függönyhöz:D
2010. júl. 9. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:

A meszelt falon megtapad a diszperziós festék, de ha sok a mészréteg akkor lehet hogy a henger "lerántja" a lazább részeket. Ha lejön akkor le kell kaparni és újraglettelni a szobát.


Válassz gyári előre bekevert színt. Bemész a boltba és megnézed hogy milyenek vannak. Most hiába mondom hogy kék meg zöld, van azoknak többféle árnyalata.

Amikor színt választasz akkor számolj azzal hogy felfestve, nagyban sötétebbnek néz ki mint azon a kis képen a boltban.

2010. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekünk is meszelve volt a falunk, és mi úgy oldottuk meg, hogy előtte jól lecsiszoltuk, majd falfixet tettünk rá, és utána 2szer fehérrel, és egyszer színessel (nekünk barack-sárga szinű a fal)

így nem dobja le a falat ha teszel rá falfixet!

amúgy meg attól függ, hogy milyenek a bútoraid, milyen a fényerősség

de sztem ilyen barack, vagy a sárga árnyalatai mutatnak a legjobban egy szobában, mert legalább nem sötétíti le, és általában passzol is mindenhez

de a világos kék vagy a világos zöld se rossz

2010. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!