Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hova tegyem a tapétacsíkot?

Hova tegyem a tapétacsíkot?

Figyelt kérdés
Szóval a szobám 3 méter magas. Alul narancssárga lesz, felül pedig citrom vagy napsárga. Milyen magasságba legyen a tapétacsík?:)
2010. júl. 6. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nállunk 1.20 magasan van
2010. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk derék magasságban van.
2010. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy szokták a bordűrt(tapétacsíkot) felrakni hogy a könyöklővel egy szintben legyen az alja, ha nincs könyöklőd belül akkor az ablak aljának a vonalában legyen a bordűr alja.

Mi a folyosóm 90cm magasságba raktuk. Ott nincs ablak csak egy nagy üveges ajtó.

De igazából a festő tudni fogja hogy mit hova kell.

2010. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj (vagyis nekem nem baj, mert pénzt spórolunk vele) hogy magamnak csinálom a szobámat. De szerintem úgy lesz, hogy vagy 140cm magasságban vagy 220cm magasságban. De ötleteket várok még
2010. júl. 6. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:

le leszek szólva, de minek kétszínűre festeni a szobát? minek a tapétacsík?

tök felesleges dolog, és többe is kerül mintha simán kifestenéd vmi neked tetsző színre a szobádat.


láttam már olyat is, ahol kb 2m magasan volt.

egyéni ízlés kérdése.

ettől függetlenül feleslegesnek, és ízléstelennek tartom. pár év múlva kimegy a divatból, és csinálhatod az egészet újra.

2010. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem foglak leszólni. Igazad van. Csak a szobát legkésőbb 2 évente muszáj festeni, mert kiüt rajta a penész :s
2010. júl. 7. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!