Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lila falhoz milyen színű...

Lila falhoz milyen színű dekoráció passzol?

Figyelt kérdés
írjatok ötleteket, és ha tudtok, akkor képet is mutassatok:)
2010. jún. 11. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fehér szerintem mindenképpen megy hozzá.
2010. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy olyan lakást vettünk, ahol (világos)lila a fal, és a bútoraink barnák, és nekem ez igy nagyon semmilyen, de átfesteni most nem tudjuk, ezért szeretnék valamilyen színt kiválasztani, és veszek olyan függönyt, kaspót, párnát, stb, hogy nézzen ki valahogy. így mik az ötletek?
2010. jún. 11. 19:05
 3/12 anonim válasza:

Szia! Szerintem a google ebben is segítségedre lehet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

És ezek csak az első oldali kép találatok!

Az előttem íróval én is egyet értek, sőt a google is! :) A képeken is gyakori a lila fal, fehér kiegészítők, illetve az utolsó linken még a zöld játszik.

2010. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lila összes árnyalata a fehér és a szürke,hogy elegáns is legyen,A barna bútorokkal nincs gond.
2010. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az én szobám is világoslila. :) Teljes sötétbarna a laminált padló. A franciaágy háttámlája sötétbarna bőr, a fekvőrésze fekete, sötét-világosbarna mintás. A gardrób fekete-fehér, ezüst dekorral. A nagy álló polcom fekete, a tartó rácsa ezüst színű. A tv állvány fekete-középbarna. A karnisom ezüst, rajta bézs-sötétlila spagettifüggöny lóg. A sötétítő rolóm is bézs színű. Nagyon kis divatos szerintem :) A lilával vigyázni kell az biztos. Eléggé domináns.
2010. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ja és a falon egy 3 részből álló, New York-ot árbzároló sötétlila kép fog lógni ha felfúrjuk :)
2010. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem a világoskék illik hozzá!
2010. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem kiegészítők esetében (váza, kaspó, párna) a fáradt zöld (oliva zöld?) nagyon feldobná a szobát.
2010. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
woowwww hol szerezted a new york képet, és mennyiért :D
2010. jún. 12. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia,

a www.fuggonyexpressz.hu oldalon a függönyök fül alatt van van lila, sárgával kombinálva :)

Szerintem nagyon szép :)

2010. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!