Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Narancssárga színű szobához...

Narancssárga színű szobához illik a kék dekoráció?

Figyelt kérdés

Születendő kisfiunké lesz majd a mostani hálónk ami narancs színű. Ha kék függönyt és szőnyeget (amiben kék minta is van)teszek a szobába nem fog hülyén kinézni?

Esetleg még pár kék keretes képet is tennék a falra, de bordűrt vagy festést nem tervezek.

Vagy szerintetek milyen szín lenne jó?


2011. jan. 6. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem szuper :)Ne változtass rajta!
2011. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is tök jó
2011. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök jó!!
2011. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kék és a narancs egymás komplementerei, márpedig a komplementer színek a lehető legjobban összeillők. Csak figyelj az árnyalatokra.
2011. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a zöld sokkal jobb.
2011. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam :)
2011. jan. 7. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mi tanultuk általános iskolában rajzon hogy a narancssárga és a kék kiegészítő színek jól állnak egymásnak :) az én szekrényem pl kék, de faszínű (szinte narancssárga) élekkel, plusz kék a fal és a függöny is, de a parketta is narancssárgás és tök jó
2011. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!