Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Repedt vázát hogyan javítsak meg?

Repedt vázát hogyan javítsak meg?

Figyelt kérdés

Elrepedt egy üvegvázám a nyakánál egy kb. 3X5 mm-es részen. Nem lapos a felület, hanem íves.

Próbáltam szilikonnal(fugázáshoz is használják). Ez nem jött be, mert mégis szivárgott a víz. Majd vízüveggel kentem a sebet, megszáradt és erre a szilikon. Így se volt jó. Mindkét esetnél megtisztítottam a felületet. Kérnék pár tanácsot. Köszi.


2010. ápr. 21. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Nem szerencsés törött vázát, üveget tartani a lakásban!
2010. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mért kell egy vázát megjavitani? dobd ki és begyél szebbet
2010. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de vannak dolgok, amik nagyon az ember szívéhez nőnek. (családi ereklye) :) Semmi tipp amúgy? :(
2010. ápr. 21. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőméknél néhány éve eldőlt egy Indiából hozott kb. 1 méteres porcelán tigris, és apró darabokra tört. Elvitték a darabokat restaurátorhoz, úgy összerakta belőle a tigrist, hogy nyoma sincs rajta a balesetnek.
2010. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!