Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Áztatjuk az alsó szomszédot!...

Áztatjuk az alsó szomszédot! Valószínü egy cső repedt meg. Azt mondták fel kell verni a betont. Mire számithaunk? Mennyi idő és egyéb kellemetlenség? Kisbabánk van így elég kivagyok hogy most mi lesz.

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 18:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez egy 5 lakásos társasház, közben mi is ázunk a tető felöl. Foltos a mennyezet de legalább nálunk nem csöpög.:( Nem régi épület.
2009. dec. 11. 18:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Pontosan hol ázik a szomszéd? Én albérletben jártam így, az alattam levő már feljelentéssel fenyegetett minket, hogy csurog nála a víz a plafonról a fürdőszobában, aztán kiderült, hogy nem volt bekötve nálunk a kád túlfolyója, ami ott bement víz, az lement a padlóra a kád alá, és a fal mentén lefolyt a szomszédba. Betömtük rágógumival (diákként ez ideális megoldásnak tűnt) a kád túlfolyóját, meg vigyáztunk, hogy ne engedjük addig a vizet, és soha többé nem jelentkezett a probléma.
2009. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyébként arról pillanatok alatt meggyőződhettek, hogy van-e csőrepedés. Zárjátok el az összes csapot, nézzétek meg a vízórát, ha valahol folyik a víz, zárt csapoknál is pörög.
2009. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy ajtó mögött van egy bojler meg ezer cső. Ott szivárog a víz. Kivülről nem látni csak a beton kicsit nedves alatta, a szomszédnál meg csöpög. Szóval nem konyha nem fürdő.
2009. dec. 11. 19:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen bojler? Nem lehet, hogy azt kellene már cserélni?
2009. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, de az már biztos hogy a betont fel fogják törni. Ezzel kspcsolatban tud valaki tapasztalatot irni?
2009. dec. 11. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem már törtek fel betont a lakásban, mert az egész házban kicseréltek egy vízvezeték-csövet. Egyetlen nap alatt megcsinálták, délelőtt szétverték a betont (az elég hangos, vidd el a kisbabádat sétálni, vagy ha rossz idő lesz, akkor nagymamához, barátnőhöz), aztán kicserélték a csövet, és délután le is betonozták újra. Árat nem tudok mondani, mert a közösköltségből ment. Fontos, hogy minden szobát jól zárjatok be, különben mindenhová bemegy a finom por, ahogy szétverik a betont. Nekem csak a fürdőszoba és az előszoba lett olyan, és jópárszor fel kellett mosnom, mire sikerült végleg eltüntetnem.
2009. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hú, :( köszi! Mindenhol padlószőnyegünk ami most lett tisztíttatva szóval "jó hír" a por.:(
2009. dec. 11. 19:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hihetetlennek tűnik, de a szőnyegről két perc alatt feljött sima porszívózással. A pvc-padlóra és a parkettára viszont egyszerűen odatapadt, a porszívó meg sem mozdította, ha felmostam, olyan volt, mintha eltűnt volna, mire megszáradt, ott volt a szürke por. Szóval a szőnyegpadló tisztításával nem lesz gond, ne félj!
2009. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi kedves vagy de gondolom hiába teszem be a szoba ajtókat, full takarítani kell ágynemü minden .... főleg a baba miatt.
2009. dec. 11. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!