Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi számít manapság a legtutibb...

Mi számít manapság a legtutibb lakásdekorációnak?

Figyelt kérdés
Szeretném újjávarázsolni a lakásomat. Küldjetek képeket, linkeket, mivel lehetne igazán feldobni?
2010. ápr. 20. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak írok ötletet:) Pl a falmatrica:) majd ha lesz saját lakásom, tuti lesz egy - kettő:) olyan trendi függönyök is vannak ,amik ujjávarázsolják a kérót:) esetleg új wc-deszka is, és vannak ezek a rattan tárolodobozkák, amik belseje textil és arra használod amire akarod:)
2010. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! A falmatricát szerinted házilag is el lehet készíteni?
2010. ápr. 20. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Uj, egzotikus viragokkal dobhatnad fel, valamint erdekes nagy gyertyakkal. Ha olyan egyszeru fuggonyt csinaltatsz ami csak az ablak ket oldalan takarja egy kicsit az ablakot, es elhuzni sem lehet, csak van... akkor az ablak kozepehez a plafonra furj fel kis kampot, aggass ra kis gyertyatartokat :) nem tudom sikerult e ugy leirnom, h el lehessen kepzelni. a skandinav orszagokban felkapott ez a gyertyasdi, es nagyon jo. ajanlom az Ikeat.
2010. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én nagy, kevés színnel festett absztrakt képekkel dobnám fel. Vannak fiatal festőművészek profi munkákkal, ismerek kettőt is, szerintem az egyiktől fogok rendelni, ha lesz lakásom: D
2010. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármit meglehet csinálni, csak krativitás kell:D ha magamnak csinálnám, akkor sztem több kis darabból (színes matricalap) kivágnék levélformákat és egybefüggő sorban felragasztgatnám a falra:) éppenhogy díszitse, nem kell tulzásba vinni... és mondjuk nem függölegesen vagy vizszintessen, hanem rézsutosan:) kicsit ferdébben:)
2010. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

16:42


Nagy festményeket én is akartam a lakásunkba,de bizony iszonyú drága mulatság:S

Megfestésére meg tuti nem vállakoznék...

2010. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mi számít drágának? Most nem azért, de egy gagyibb "latinos" dekorációért, kovácsoltvas förmedvényért elkérnek 20-40ezer forintot, akkor számomra nem megfizethetetlen összeg 50-60ezer forint egy egyedi képért.
2010. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyedi képet akkor már inkább megfestem magam xD és veszek képkeretet....
2010. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17:04

Azért egy pl. 100x180cm vásznat megnézném, hogy feszíted rá a vakrámára:) ez nem olyan dolog, amit hobbiújságokból el lehet tanulni. Veszélyes pigmentek, vegyszerek, lakkok, kémia az egész. A keretet meg ilye nagyméretű képeknél ált mellőzik. DE hajrá:)

2010. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tudni kéne, h mennyi pénzed van rá.

ha sok, akkor nézegesd a lakberendezési újságokat, rongyolj ki az ikeába, kikába, stb.

fesd át a lakást, újítsd fel a fürdőt, konyhát, csináltass új konyhabútort modern stílusban.


ha kevés, akkor marad az új függöny, ágytakaró, valami normális, NEM tucat-ízléstelen-teszkós szar kép a falra.


a falmatricától csak azért óvlak, mert ha át szeretnéd festeni a kéglit, akkor elég nehéz lekaparni.

2010. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!