Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen a fenti emeleten lakni?

Milyen a fenti emeleten lakni?

Figyelt kérdés
Most a földszinten lakok, de nyáron felköltöztetek a fenti szintre ( padlástér ). Mennyivel másabb fent lakni, mint lent? Miben rosszabb/jobb?
2010. ápr. 11. 14:56
 1/3 anonim válasza:
szerintem nem sokkal másabb.én csak a panelból tudok kiindulni,hogy magasabban jobb az emberek nem látnak be ilyesmi.fennt szerintem melegebb van
2010. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi legfelső emeleten lakunk, panelben szintén, 3. on.

Ami jó benne:

-nincs fölöttünk senki, így soha nincs az hogy rohangálnak felettünk, pakolásznak, és mi mindent hallunk

-télen egész kellemesen meleg a parketta, mivel alsók fűtenek, és valamennyire lehet érezni. (tudom hogy nyárról volt szó, de leírtam)

-az tuti, hogy az utcáról senki nem lát be...

-egész jó kilátás nyílik az erkélyről a velünk szembe lévő volt szovjet laktanyára....:S :P

Hátrányok:

-néha azért magasan van a 3. emelet (lift nincs), bár hozzá lehet szokni....

-nyáron dögmeleg van: tavaly pl. 28 fok benti hőmérséklet volt nappal, éjjel pedig olyan 24 körül....

(klímánk még nincs, de tervezzünk legalább egy mobilklímát venni mert szinte elviselhetetlen hőség van...)

2010. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem régen a padlástérben volt a szobám, s szerettem ott. Igazán nincs nagy különbség a földszint és a padlástér között. Hátránya, hogy ha kint vihar van, nagy szél, akkor az nagyon hallatszik. Ja, és még a lépcsőzés:)!
2010. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!