Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Parasztházunk emeletén félkörí...

Parasztházunk emeletén félköríves ablakok vannak, és fogalmam sincs, hogy függönyözzem be. Sötétítő és rendes függöny is kellene. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ha valakinek vannak tapasztalatai vagy ötletei, nagy segítség lenne.
2008. dec. 2. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Fölé teszel egy karnist, ami ugye egyenes, és arról lógatod a függönyt az ablak aljáig vagy a földig, ízlés szerint.
2008. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem írtam, hogy a fal kiképzése az ablak fölött is íves, követi az ablak vonalát, így az egyenes karnis nem jöhet szóba. :(
2008. dec. 3. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet kapni ,vagy csináltatni íves függönykarnist
2008. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A könnyű nem sötétítő függönyt mi úgy oldottuk meg, hogy az ablak ívéhez ragasztottunk fel erős tépőzárat, és a függönyre is és így gyönyörűen követi a formáját az ablaknak! Nagyon praktikus megoldás és könnyű! A sötétítőre nem tudom alkalmazható e ,de a rendes függyönre biztosan! Szépen rejtve tegéytek fel a tépőzárat ,ízlésesen! Tényleg jó megoldás! A sötétítőnek meg vegyetek íves karnist!

2008. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy a sötétítőből egy félkörívet (redőzve) fixen tegyetek fel a felső részre (tépőzár, falba szög) és amögött legyen egyenes rúd, amin a ki/behúzott egyenes darab sötétítő függöny lehet. (de ez lesötétíti a felső részt egész nap)
2009. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!