Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol kapható modern ülőgarnitúra?

Hol kapható modern ülőgarnitúra?

Figyelt kérdés
Csak a 3-as része kellene, 100 ezerig kb.

2015. nov. 11. 13:20
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:

[link]


Mit értsünk ezen hogy hármas része? A Kanapé?


[link]

2015. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, ezt én is megtudtam tenni
2015. nov. 11. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent a modern?


IKEA-ban pl. vannak olyan bútorok, amikkel akár modern lakást is berendezhetsz.

2015. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mi pl. rendszeresen megkapjuk, hogy milyen modern vagy milyen minimalista a lakásunk, pedig bauhaus stílusban van berendezve, ami nem egy modern irányzat.
2015. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is modern jo minösegi sarokülögarniturarol erdeklödnek, hogy hol lehet venni?

Azonkivül erdemes-e Ausztriaban (XXL-Lutz/Eisenstadt) megvenni, es onnet ca. 100 km Mo.-ra behozni?


'4-es hozzaszolonak.

Mi ugyanilyen minimalistan, 'szellösen' (keves butor) vagyunk berendezve. Nalunk a hangsuly a burkolatokon a nyilaszarokon van. Függöny, szönyeg nincs (csak a kutyanak), egyetlen egy nagy kep a nappaliban, konyhabutor feher, foggantyuk nelküli, magas fenyezesü feher, üveg hatlappal. Igy , de csak igy latszik a lakas merete. Aki eddig hozzank jött, az csak azt mondta "Wow!"

2015. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!