Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel lehetne feldobni egy...

Mivel lehetne feldobni egy modern berendezésű szobát? Fekete-fehér színek.

Figyelt kérdés

Nekem teljes mértékben az antik és vintage berendezés tetszik,de a párom akarata győzött, így fehér falak és fekete bútorok kerülnek a hálószobába. a kérdésem az lenne,hogy hogyan tudnék becsempészni ebbe egy kicsit a hozzám közel álló stílusból? tapétát még nem választottunk az ágy mögötti falra,de kőminta és fák jöttek szóba..


így lehet elképzelni a szobánk stílusát.

[link]



2015. júl. 12. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Vintage-ból is nagyon sok fekete-fehér "cucc" létezik, keressetek olyan tapétát, ami mondjuk önmagában mintás vagy halvány vagy fekete-fehér.


[link]

[link]


Becsempészni színeket kiegészítőkkel tudsz: függöny, szőnyeg, ágynemű, díszpárnák, váza, képek... Totális modernség ellen pedig felrakhattok díszlécet, stukkót, rézkilincset.

2015. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép a kép, amit küldtél.


Szerintem kő, tégla vagy fa mintájú tapétával és vintage bútorokkal kicsit inkább az eklektikus rusztikus/industrial irányba haladna a szoba. ( [link] )


Esetleg a fehér vagy nagyon halvány színű fa adhatna kicsit hozzá a vintage életérzéshez.


Ami jól illene pl. valamilyen markánsabb tükör, vagy egy kis pipereasztal:

[link]

[link]

[link]


Fodros, csipkés, hímzett, kötött, díszes, de konszolidált színű ágynemű és textíliák (függöny, szőnyeg):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Gyűjtemény markánsabb képkeretekből:

[link]

[link]

[link]


Egy szintén jellegzetes csillár:

[link]

[link]


Dekortárgyak ízlésesen elhelyezve a szobában, amik a vintage hangulatot tükrözik, de színében illeszkednek a szoba alapszíneihez:

[link]

[link]

2015. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!