Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan legyen szép a szobám?

Hogyan legyen szép a szobám?

Figyelt kérdés

Van ugye egy ágyam, kezd kicsi lenni, de az még nem zavar. Van egy lilás-szürkés szekrény, régi játékok, kerámiák, társasjátékok vannak benne. Mellette van egy fekete-fehér komód, ott a körmöscuccaim és hajápolási cuccok, fésük vannak. Meg az ékszereim :p

Aztán jönegy kis sarokszekrény ott még töb kis kerámia van, hajgumik, meg amik fontosak számomra!Utána az íróasztaom ami barna fa mintás és egyszer véletlenül kihipozta anyukám ugyhogy van rajta egy fehér folt. Tei van irkáva kb 5 éves.

Felette egy deszka amin mégtöbb csecsebecse, meg rajzos cuccok, mert imádok rajzolni. Aztán a fölött van a faliujsagom.

Van a szobámban még egy fekete-fehér-szürke bazsákfotel és két szőnyeg. Hogy tudnám ezt széppé átalakitani pénzhiján?



#szoba #berendezés #lányszoba #modern szoba #menő szoba
2015. okt. 17. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lefotóznád talán tudnék segíteni, elküldheted akár privátban is!
2015. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudom :(

DIY ötletek kellenének, annyisegitség, hogy szeretek varrni filcből (más anyaggal még nem dolgoztam) meg szoktam kézműveskedni mindenfélét :)

tehát ha olyan ötlet van akkor nem lesz tul nagy gond

am 12/L

HA TUDNÁL ÁLTALÁNOSSÁGBAN MONDANI ÖTLETEKET AZ IS NAGY SEGITSÉG LENNE, MERT KREATIV ELME VAGYOK :P

2015. okt. 17. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi ennek az oldalnak most szereztél egy uj nézőt :p
2015. okt. 17. 23:38
 5/5 anonim válasza:
Szia szerintem ha szeretsz varrni akkor csinálj DIY dekorpárnát ami nagyon jól fel tudja dobni a szobát. Youtubeon Inspirációk Csorba Anitától csatornán nagyon jó ötleteket találsz ;)
2016. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!