Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Adnátok pár tippet hogy...

Adnátok pár tippet hogy milyen lehetne az új padlásom?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és egy nagy álmom valósult meg...

Végre valahára kiköltözünk a belvárosból kertes házba.És ráadásul a padláson fogok lakni!:)De jó!^^

Na most,arra lennék kíváncsi hogy ha nektek olyan igazi félelmetes nagyon nagy padlásotok lenne,hogy rendeznétek be?Milyen lenne a fal,milyen stílusú lenne,meg ilyenek^^

Nem mintha ne lenne ötletem,arra gondolok hogy nagyon ˝vénes˝ lesz,öreg bútor,csipkés függöny a pici ablakokra,vagy pont retrós,mindenféle aszimmetrikus dísztárgyakkal,vagy egy antikvárium,nagy földgömbbel,100 éves könyvekkel(van egy pár...)régi porcelánokkal,régi festményekkel.

Szeretnék meghallgatni néhány tippet még milyen lehetne?Ötletek?Ha van padlásod,elmondod milyen?:)


2010. márc. 15. 14:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Wow ez a bambusz aztán...nem semmi:DNagyon tetszik meggondolom.

A csíkos tapéta nagyon bejön.És jól megy hozzá a bakelit lemez:PA virágos falban nem vagyok biztos,jobb szeretem az egyszerű,egyenletes formákat:)De a montázs jöhet ezerrel,imádom én is^^(fuh,eszméletlen jó ötleteid vannak)

De a virág a lámpába tök jól nézne ki:D

Nagyon tetszik ez a szőnyeg,az már biztos hogy valami ilyesmi lesz.Egy kicsi,kellemes sötét rózsaszín.Olyan altatós:)És az lenne még jobb ha puha,bolyhos és olyan felhős lenne...hmm a gondolattól is álmos leszek...

Nagyon szeretem a festett körtét,egyszer csináltam kékkel,és gyönyörű fénye volt:)Biztos hogy lesz ott is.Nagyon szeretem magam csinálni a dolgokat:D

A lelógatott formák nagyon jók,kis csillagokat és festett bolygókat összeeszkábálni és fellógatni a repülőgépek közé:DRepülőgépek a bolygók között...hehe:DVagy kicsi virágokat,manókat,szörnyeket...érdekes egy szoba lesz:D

Nagyon tetszik ez a szárított virág,lehet én is rakok rá valami mást is,kagylókat,gyöngyöket,ilyesmit.

Ha csíkos lesz a tapéta akkor valami olyat keresek ami nem túl sűrűn csíkozott,tehát nem gabalyodik bele a térlátásom:DEz lenne vele az egyetlen probléma,az éjszaka közepén a csíkokat bámulnám számolnám hogy mennyi van,milyen színű,milyen távolságra vannak...Sajnos ilyen vagyok:DEzért még lehet meggondolom,de nagyon tetszik,biztos hogy számításba veszem!Aztán lehet hogy nem érdekel és akkor is csíkos lesz:D

Te egy hatalmas ötlettár vagy,nem akarsz Dizájner lenni?:D

Ahogy végignézem hogy milyen jó ötleteket adtál,már nem kétség milyen király szobát csinálsz magadnak:D

2010. márc. 15. 22:27
 12/21 anonim ***** válasza:
A tetőablakhoz lehetne csinálni távnyitó-csukó kart, vannak ilyenek, ezt a szakemberek meg tudják mondani. Meghívsz minket, ha kész lesz? :-)
2010. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Távirányítós tetőablak?Mint a filmekben?Tök jó:D

Megpróbálkozom bebeszélni anyuéknak,az ilyen komolyabb dolgok az ő szakterületük:)

Ha tudtok sokáig várni,szívesen tájékoztatlak titeket,mert lehet hogy csak nyáron készül el az egész ház reparálása,plusz egynéhány hét míg teljesen berendezem,eligazgatom,de majd szólok:D

2010. márc. 16. 00:12
 14/21 anonim ***** válasza:
A távnyitó alatt nem infratávirányítót értettem, hanem egy hosszú kart vagy rudat. Például felső ablakok esetén szoktak ilyet alkalmazni.
2010. márc. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ja hogy úgy,az se rossz:D

Amúgy azt hiszem még mostanában elkezdem csinálni a szárított rózsát,és beszerzem a bakelit lemezt,hogy meglegyenek mire beköltözünk:)

A kivágott figurákat is majd elkezdem,és szépen elpakolom őket:D

Lehet teleszkópom!^^Csak nekem kell rá összegyűjteni:)

2010. márc. 16. 16:06
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia! 14L vagyok...azt hiszem negyedszerre is. :)

Na. Mostmár nincs annyi ötletem, de azért leírom.

-színes ágynemű(huzat): csíkos, kockás, akármilyen. :) Képeket is küldök, bár nem huzat, csak hogy milyen minta lenne jó:

[link] -- itt ugye több is van

[link]

[link]

[link] -- ez már nem annyira retros, de ha a stílusod, szerintem nagyon jó.


Itt pedig vannak még, válogathatsz: [link] [link] &imgrefurl= [link]


Ja és ezek nem csak ágyneműhuzatnak, hanem akármi másnak is jó egy ilyen szobába. :D


De azért figyelj, hogy ne legyen túl színes, az sem szép. Tehát vannak egyszerűbb minták is, ami illik a színes falhoz:

[link]

[link] [link]

[link]


Esetleg ha tetszik, lehetne zebra mintás is. :D

De olyan minta is jólenne, amin olyan formák vannak, amiket kivágsz és fellógatsz, vagy ami a lámpába lesz. (ha lesz:D)


Jó, most haggyuk már az ágyneműt. :D


-szekrény: valami hasonló színű nagyon illene (szerintem) oda. Nekem is hasonló lesz. :)

[link]


Megint nem jut eszembe más...ezek most nem voltak annyira nyerő ötletek, de azért remélem jók. :D

2010. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Pont az előbb gondolkodtam az ágyneműn:D

Nagyon szép mintájúak,szép színeset szeretnék,de olyat ami passzol a tapéta alapszínéhez,vagyis ha teszem azt világoszöld az alapszíne,valami kis zöldes folyómintás ágynemű illene.Vagy olyan ami összepasszol,mondjuk ha lila a tapéta akkor narancssárgás az ágynemű:)

De a kivágott forma ötlet nagyon jó,tetszős:D

A zebra meg baromi jól nézne ki bakelitlemezekkel a háttérben:DJó retrós^^

A link nagyon jó,tetszenek a minták,köszi:)

A szekrényt én is ilyesminek képzelem el,csak valami sötétebb színben:)És jó nagy könyvespolc is lesz,hogy elférjenek a 100 éves könyveim:D

Vagy lehet hogy a fegyvertárolót használom majd könyves ládánakXD

2010. márc. 17. 16:15
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia! 14L vagyok. :D

Most nincs új ötletem, csak gondoltam megkérdezem, hogy halad a szoba? El van már döntve minden, hogy milyen lesz? Talán már kész is van? :) Írhatnál kicsit róla, meg hogy mi milyen lett. Persze csak ha akarsz. :D

2010. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

(Bocsi sokáig tartott)

Állati jó lesz^^Megvannak a bakelitlemezek és az ágyikó is.A színvilágot még nem tudom,de majd kialakul^^Az ablak remek,szép nagy,a függöny pedig egy ügyes trükkel lesz felakasztva.Megcsináltam néhány díszecskét,istenesek lettek^^Ki lett alakítva egy polc a könyveimnek és a tévének,a számítóép helye megvan.Egyenlőre csak ennyi,de már alakul maga a ház is úgyhogy...

Alig várom hogy költözzünk:D

2010. máj. 10. 13:45
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia. Megint a 14L. :D:D

Most nézem, hogy visszaírtál. :) Biztos jó lett, az én szobám most lett kész. Kicsit még csinosítgatom, de nekem tetszik.:D

Majd ha haladt még a szoba, írhatsz még ha van(lesz) kedved. :))


Ja, és most nézek egy polcot, ami nekem nagyon tetszik. Lehet, hogy írtam már, nincs kedvem végigolvasni, tehát belinkelem:D

[link]

[link]


Jaaa, nemtudom, lehet, hogy ezt is küldtem már, azért ezt is linkelem:)

[link]

2010. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!