Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Adnátok ötleteket fiú szobára?...

Adnátok ötleteket fiú szobára? 16/F

Figyelt kérdés

5m x 9m a szoba mérete, eddig kék színű volt a fal.

Világosbarna szekrény, barna szőnyeg.

2-3 szín is jólenne egyszerre de nem valami egyszerű festést szeretnék hanem valami "extrásat "

ötletek?:)


2011. ápr. 14. 19:03
 1/8 A kérdező kommentje:

és az egyik oldalt tetőteres.

(akár poszter tapéta) midneféle ötlet érdekel:)

2011. ápr. 14. 19:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ird be a youtube-ba, hogy: room tour. Hátha találsz fiú szobákat is.
2011. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gfero ***** válasza:
100%
[link] nekem az egyik szobám ilyen és nagyon jó már akinek tetszik de nem egy nagyon olcsó dolog már kivitelezésként se
2011. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a kék hideg szín, sajnos nekem is volt kék a szobám. pár év után már ott tartottam, hogy mér nem kólintott fejbe jóanyám, mikor ezt az ökörséget kitaláltam, h kék szoba...


ajánlom a zöldet. különösen az ilyesmit: [link]

vagy pl ez: [link]


tegyél mellé narancsot.pl ilyesmit: [link]

úgy, hogy az egymás mellett lévő 2 fal nari, a másik kettő zöld, vagy a szemben lévő falak, vagy akár úgy is lehet, hogy csak 1 fal narancs.

ezek élénk, fiatalos színek, egy fiú szobájába is jól illenek.

jah, és mindkettő megy a barna bútoraidhoz.

2011. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hát mivel fiú vagy, ezért gondolom egy piros szobát csak nem akarsz. lehetne pl. világoszöld, de zöld vagy kék kiegészítőket válassz hozzá. a bútorok lehetnek fekete-fehérek, kiegészítőknek pedig a piros nagyon üt. lehet, hogy hülyén hangzik, de már láttam ilyen fiúszobát és jól néz ki.

a másik meg, ha találsz olyan festőt/haverok, akkor egyedi megoldásként telegraffitizni a szobát, vagy csak egy falat, vagy csak egy részt, a többit pedig fehéren hagyni és színes dolgok. ez is jól nézne ki :)

2011. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egész jók:D

köszönöm a válaszokat:) JÖhetnek még:D

2011. ápr. 17. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
a helyedben olyanra csinálnám meg hogy hunyorzöld lenne az alapszín, aze gyik falon vagy egy nagyobb falrészen mediterrán hatású kő vagy kőutánzat lenne, a többi fal ez a hunyorzöld lenne és ebbe szép élénk csokoládé barnával csinálnék csíkokat vagy mintákat, akár mint egy tapéta csík vagy ilyesmi, ez nekem nagyon tetszene, nem tudom enked ilyesmie az érdeklődésed.. :D a szekrénysor és a barna szőnyeg pont jól menne a szép csokoládé barna extra szinezéshez :D
2011. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nekem egy hatalmas modern városrészletes fotótapéta van az egyik falamon én imádom ezt! nagyon ötletes dolog :D
2011. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!