Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van nektek ilyen burkolatból...

Van nektek ilyen burkolatból valamelyik helyiség a lakásban/házban?

Figyelt kérdés

Http://www.eros.hu/upload/images/products/termek490_picture_xbig. Jpg

Szerintetek milyen lenne egy lakótelepi lakás ilyenből, vagy kombinálni valamivel. Ötlet?


2010. márc. 8. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a link :S
2010. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg bemásolni, nem bepötyögni ;)
2010. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem pötyögtem, hanem másoltam:

[link]

2010. márc. 8. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tul...tomeny. Furdoszobaban tobb feherrel "higitva" jo lehet, de mashol nehezen tudom elkepzelni....
2010. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Nagyon erős szín. Már-már zavaró.
2010. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sógoroméknak ilyen van, csak zöld. De csak a konyhában, ami pedig a nappali egyik sarka. Nagyon jól néz ki!

Szerintem a színnel sincs baj, olyan lakásban lakom, ahol se a konyhának, se a fürdőnek nincs ablaka és mindkettőben narancssárga csempe van. Az nem jó, hogy ilyen negyvenéves vacak, de a színe szuper! Olyan érzés, mintha besütne a nap a nem létező ablakon!

Arra kell figyelni, hogy tényleg valami jó színkombinációt alakítsatok ki. Pl. narancssárga-fehér-króm (az ilyen kis cuccok), narancssárga-citromsárga, ha merészek vagytok, akkor pirossal vagy zölddel is jól mutathat. De maga a kombinálás mehet úgy is, hogy a csempe ilyen, a járólap és a csempe feletti rész másmilyen (pl. fehér) és a berendezésen a harmadik szín dominál, de felbukkan a másik kettő is.

2010. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább valamilyen nyilvános helyen tudnám elképzelni.
2010. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper szín, Én is fürdőszoba felújítás előtt állok, már annyi ötletem van, de ez is marha jó
2010. márc. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!