Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a szobamat?

Hogyan rendezzem be a szobamat?

Figyelt kérdés

Otleteket varok, hogy ti hogyan rendeznetek be, vagy esetleg, hogy a tietek milyen. 17-8 eves korosztaly erdekelne a legjobban.


Ami adott, az egy vilagos szinu parketta.

A fal, ahol az ajto van 345cm, ebbol az ajto 124cm.

Ajtoval szembeni fal szinten 345 cm, ami igy oszlik el : falresz:162cm, ablak:128cm, falresz 55cm.

Az ablak elott van egy radiator meg.

A masik ket fal az 360-360cm. Az egyik falreszen a 360cm-bol csak 345cm hasznalhato fel, mert a radiator ennyire kilog. A masim teljes egeszeben 360cm.


Minden megoldas erdekelne, a falszintol kezdve a butoroko at a kiegeszitokig!


Koszonom! :)


2015. júl. 25. 10:27
 1/2 sziszko004 ***** válasza:

Szerintem arra a falra, amit nem takarnak telibe bútorok tök jól nézne ki egy poszter. Én a lányomnak 18 éves olyat tettem fel, amin óriási nagy kristályok vannak nézd meg itt: [link]

Nagyon feldobja a szobát, ehhez világos krém színű falak illettek a legjobban. különben fiús vagy csajos szobáról beszélünk?

2015. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez szep, koszonom!:)

Csajos szoba teljesen, de nem giccses!

2015. júl. 30. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!