Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit fizetnél ezért a...

Mennyit fizetnél ezért a virágtartóért?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. febr. 27. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3%
Ne haragudj de egy fillért sem fizetnék mert szerintem borzasztóan ízléstelen és régimódi. Bár akkor sem tetszett amikor ez kb. 20-25 éve "divat" volt. És tényleg nem bántani akarlak, csak válaszoltam. Ha ilyen jó a kézügyességed inkább valami értékesebb dologra használd. Gyöngyfűzés, üvegfetés, goblein stb...
2010. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ügyes vagy, szerintem is a neten kellene próbálkoznod az eladással. Rengeteg ingyenes hirdetési oldal van, ahova felrakhatod, plusz a licitálós oldalak (vatera, stb.). A vásárokra, piacra helypénzt kell fizetni, nem biztos, hogy lesz elég forgalmad.

Anno (akkor még tini voltam) én is sok ilyet készítettem :=). Azt javaslom, ne csak egyfélét árulj, hanem készítsd mintakollekciót pl. többszintes virágtartó, légyfüggöny (vagy mi a neve, tudod, amit a nyitott ajtóra tesznek és nem jönnek be a legyek), játéktartó (kb. mint a virágtartó csak színes anyagból, sűrűbb hálóval), stb. Mostanában megint divat a retro, sokan pedig szeretik a retrot modernnel kombinálni. Esetleg vállalhatod, hogy egyéni kívánságokat is teljesítesz (szín, anyagminőség, méret, stb. tekintetében). Nézz körül a neten, mielőtt döntenél az árat illetően, de ne felejtsd el hogy a kézimunka mindig sokat ér(t), nehogy alulértékeld a munkádat! Ja, és csak okosan, utánvéttel vagy előrefizetéssel küldj bármit, vagy személyes átadással állapodjatok meg, ha nincs túl messze. Sok sikert!

2010. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én személy szerint semennyit, mert nem az én stílusom.

Ám ez HANDARBEIT (kézimunka, saját kezüleg készítette, emberi kéz készíttette), ezért akár pár ezer forintot is elkérhetsz darabjáért. Ha ilyen ügyes vagy, akkor készíts más terméket is, és szépen lassan akár egy saját üzleted is lehet.

2010. márc. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A nemleges válaszok ellenére el lehetne őket adni? Mondjuk 3 napnyi piacon ácsorgással (nagyvárosi piac) hány darab mehetne el saccperkábé? (Arra gondoltam, hogy idősebb hölgyek vagy a természetes hatású dolgokat kedvelőknek talán tetszene.)
2010. márc. 1. 17:03
 15/20 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem piacra járó idős hölgyek nem adnak pár ezer forintot egy ilyenért, hiába tetszene nekik.


Amúgy én sem adnék érte, mert tényleg ódivatú.

2010. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt 8:32 vagyok megint. Szerintem a piacon ácsorgással max.4-5 darabot tudnál eladni egy hétvégén, ami a helypénzeket, közlekedési költségeket figyelembe véve ráfizetés. Interneten ellenben ingyen hirdethetsz, nincs felelsleges befektetés, stb. Ha megfogadod a tanácsomat, még felesleges darabokat sem kell raktároznod a mintadarabokon felül, mert éppen azt készíted el, amit megrendelnek tőled. Tényleg kísérletezz kféle anyagokkal, színekkel, designokkal hogy a modern lakásokban is helye legyen egy-egy ilyen darabnak, így több vevőre számíthatsz. Sok sikert hozzá!
2010. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A Google első néhány találat közül pár:


[link]

[link]

[link]

[link]


Tehát ha szerencséd van 1000Ft-ot kapsz érte.

2010. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%
Én 2 Forintot fizetnék érte.
2010. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Senkinek nem kívánok rosszat, de remélem az utolsó fog egyszer olyan helyzetbe kerülni, hogy kiesik minden jövedelme, nyakán az albérletfizetés, és minden követ meg kell mozgatnia, hogy pénzhez jusson... Nem itt kellene gúnyolódni. (Viszont senkit nem ponzoztam.)
2010. márc. 4. 15:40
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, voltam és vagyok is rosszabb helyzetben, nem gúnyolódásképpen mondtam, de te kérdezted. Csak mondtam hogy én annyit. Most ha őszinte voltam az baj? Másként kell megoldanom a helyzetemet, mert virágtartó készítésből nem fogom tudni kifizetni az adósságaimat. Nem azt mondtam hogy csúnya és nem ér semmit a munkád, de ebből így sok mindendent nem fogsz tudni összehozni.
2010. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!