Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudok hungarocellből...

Hogyan tudok hungarocellből szobadekorációt készíteni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? Elég nehéz faragni, mert hullik ezer felé.
2010. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia ! Falra szeretnék micimackót, meg fülest, meg snufit a kisfiam szobályába. Jó a kézügyességem, ezért arra gondoltam megcsinálom én.
2010. jan. 28. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Cekásszal. Na ez egy olyan szerkezet, amiben egy keretre kifeszített drótot felmelegít kb 60-70 fokra és azzal gyönyörűen lehet vágni a hungarocelt. Lehet próbálkozni felmelegített késsel vagy sniccerrel is, csak az macerás. Ha hideg akkor nem vágja, ha túl meleg akkor megég. De lehet próbálkozni, kis kézügyességgel és odafigyeléssel megy.

Esetleg barkácsboltban kapni ilyet. Neve nem ez, de aki ezzel foglalkozik, az tudja mi ez.

Vagy csinálhatsz magadnak, ha rákkatansz és soxor akarsz ilyet csinálni.

2010. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Találtam neked oldalt ahol leírja. Ha nem is tudjátok megbrkácsolni, legalább láthatod itt h mi is ez:

[link]


(szóköz nélkül írd be a linket)

2010. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!
2010. jan. 30. 09:30
 6/6 anonim válasza:
Karácsonykor csak szét kell morzsolni.
2010. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!