Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan érné meg a legjobban...

Hogyan érné meg a legjobban (IKEA-s ágyneműk)?

Figyelt kérdés

A párommal egy 200*140-es franciaágyunk van. Nagyon tetszenek nekünk az ikeas ágyneműk, csak a méretükkel van a baj. A takarókkal még nincs is akkora baj, anyósom varrónő és meg tudja csinálni, de a párnák nagyon picik (nekünk 70*90-esek vannak, az ikeas meg 50*60-as, olyan picinek tűnnek).

Aki ikeas ágyneműket használ, hogyan oldja meg ezt a problémát?


Gondolkoztunk azon, hogy méteráru üzletben keresünk ágyneműhuzatnak való anyagot és azok lesznek a nagypárnák, az ikeás párnákból pedig csinálunk kispárnahuzatokat. De lehet, hogy pénzben ugyan úgy jönnénk ki, mintha vennénk még egy 1 személyes ágyneműt és annak a takarójából varrnánk nagypárnahuzatot... Tényleg nem tudjuk...


2014. nov. 2. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia:D A mi ágyunk 220x260-as és 150x210-es paplanjaink vannak. Én hosszában hajtom ketté a paplant ágyazáskor és így az ágy végén lelóg-mivel ugye a párna az ágy fejénál van-de jól mutat és az ágytakaró takarja. Anatómiai párnánk van,az 60 széles,de keskeny,így a párnahuzatot egyszerűen aláhajtom. Viszont az IKEÁ-ban tudsz párnát is venni,ami méretben passzol a huzathoz. Varratás...Nem ismerem jól az otthoni IKEÁ-t,de az itteniben van méteráru részleg is. Én is gondolkoztam,hogy megvarrom-hisz méterben meg tudom venni ugyan azt az anyagot,amiből ők is dolgoznak-de többe jönne ki.


Nem hiszem,hogy sokat segítettemsajnos...:D

2014. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!