Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Letudok menni az Ikeában?

Letudok menni az Ikeában?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek az Ikeába, és rögtön bevásárló kocsit veszek magamhoz akkor azzal letudok menni az önkiszolgáló raktárba is, és visszais tudok menni a földszintre?

Az egyik általán keresett termék a raktárban van lent, és érdekelne hoyagn tudnám megoldani ( Budapest)

Eddig nem voltam még az Ikeába és most is csak ezért megyek fel Debrecenből..

köszi :)



2014. okt. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A raktár a pénztár előtt van a földszinten :) Az emeletre lifttel tudsz felmenni.
2014. okt. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Az önkiszolgáló raktár és a piactér egy emelten van?

Lifttel feltudok menni a bevásárló kocsival is?

Ha csak kisebb dolgokat, kiegészítőket veszek egyáltalán érdemes felmennem az emeletre?

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2014. okt. 17. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes végigmenni fent, ott is vannak kirakva termékek. A bevásárlókocsit a piactérről lifttel fel lehet vinni :)
2014. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, azért kérdeztem csak emrt valaki mondta hogy a bevásárló kocsi nem mindenhol fér el meg nem lehet midnenhova menni, és inkább ikeás szatoyrral érdemes körbejárni... de akkor félreinformáltak.

nem vagyok egy aggódós tipus, de csak 1 napra megyek pestre és nem sok időm lesz, gondolta jobb inkább körbekérdezni a dolgokat!

:)

köszi az infókat, remélem mindent sikerül meglelnem.

2014. okt. 17. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Örs Vezér téren lévő ikeába, mostanában hetente járunk...


Szóval felmész lépcsőn az emeletre, ott magadhoz veszel egy ikes szatyrot, ha tervezel kisebb nem a raktárban kapható termékekből vásárolni.


Van egy út, vezetőnyilakkal, úgy az egész áruházat pontosan be tudod járni. Az út végén közvetlen a pénztárak előtt van a raktár. Ott vannak nagyméretű kocsik, amikre tudsz pakolni, majd mehetsz fizetni.


Én ezt a módszert javaslom neked.

2014. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítségeket.

megjértam, már mielőtt bementem magamhoz vettem egy kocsit és a pénztárnál vementem kocsival együtt. megtaláltam mindent, bár elsőre igen kusza az Ikea nekem, eltávedtem 1-2 alkalommal. de belelehet szokni

sajnos debrecenből nem fogok sokat jrni arrafele, de nem volt rossz. :)

2014. okt. 22. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!