Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok az olajzöld...

Mit gondoltok az olajzöld szinről? Lécci irjatok sokan mert fontoss! =D

Figyelt kérdés

a szobámat a jövőhéten szeretném átalakítani és ugy gondoltam hogy olajzöldre szeretnék festeni egykét falat. a többi sárgás inkább tojás színü.^^ és a sárga falon olajzöld tenyérnyomokkal. és egy nagy olajzöld térelválasztó föggönnyel.ha valakinek van nagyon jó ötlete berendezni egy L-alaku szobát akkor irjátok le lécci. köszi.

kort.nemet.is irjatok.=D


2010. jan. 25. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
ahhoz baromi sok színező paszta kell, sőt festék nem is sok kell bele, totál csak színezőpasztával kell kifesteni :)
2010. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem nyomasztó szín, és macerás is kikeverni.

nem ajánlom. bár a te szobád.

2010. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Imádom a zöldet, de két dologra figyelj. A sötét szin hidegérzetet kelt, és nagyon sötétíti a szobát, ,másrészt szerintem ilyen szint nem lehet kikeverni, sokkal egyszerűbb lenne, ha pont ilyet vennél.

Itt nézz pl. utána:

www.dulux.hu

2010. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem az egész lesz ilyen szoval nem lesz nyomasztó...

csak a véleményekre vagyok kiváncsi :D

és alapbol olajzöld festéket veszek.

2010. jan. 26. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:

a meglévőkhöz jó az olajzöld, de ne nagyon nagy felületen legyen. próbálkozz geometriai mintákkal, esetleg a zöld több árnyalatából. tervezgess papíron.

vagy a zöld falra világos talpnyomatokat festeni, mintha

átsétált volna rajta valaki.

2010. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az eredeti ötlet hogy a világos(sárgásféle) faol tenyérnyomok...mert nem tudom hogyan lehetne talpnyomot de az elő ötlet nekem is azvolt :D szoval lécci segits hogyan lehet talpnyomotcsinálni.:) köszi.
2010. febr. 12. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! hát nem is tudom, hogy lehetne talpnyomot csinálni.

esetleg egy kartonra rálépsz, körberajzolod, kivágod, de ,úgy, hogy a keret megmaradjon.ezt sablont a falra tenni és a kivágott részt sprével fújni /óvatosan, hogy a falra ne menjen /, vagy kézzel kifesteni a talprészt.

lehet mezítlábast vagy cipőset is.kicsit munkaigényes, de , ha egyedit akarsz megéri.

2010. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. , még eszembe jutott valami, igaz, hogy az nem egy valódi lábnyomat, de helyes picike. szóval, mi szoktunk a párás üvegre összeszorított ököllel nyomatot csinálni, és hüvelyk, illetve mutató ujjal kis lábujjakat nyomni.tökre úgy néz ki, mint egy kis labnyom, próbáld ki.a tenyér külső, párnás részét kell odanyomni.festékkel is meglehetne, oldószerrel le tudod mosni a kezedről.de először próbálkozz papíron, vízfestékkel.

na szia, ügyeskedjél !

2010. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösziszépen.:)
2010. febr. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!